Як із двокімнатної зробити затишну трикімнатну

Двокімнатна квартира – це чудово. Вона простора та світла. Але так сприйматися житло буде до певного часу. У міру зростання сім’ї в ньому стане тісно.

Поліпшити умови життя, змінивши житлову площу на велику, можливість є далеко не у кожного, так що доведеться виходити зі становища, як то кажуть, малою кров’ю, а саме робити з двойки затишну троячку. Проблематично? В принципі так, але це шанс знову отримати втрачений комфорт. Наскільки це реально розбиратися разом.

Будь-яке житло підлягає переробці?

Зрозуміло, що без перепланування двояка в троячку не переробити. Взяти, наприклад, хрущовку.

Ця квартира спочатку не відрізнялася особливою зручністю, тому з двійки зробити троячку хотілося відразу ж після вселення. Але в ті часи про комфорт житла при проектуванні будов взагалі ніхто не замислювався. На кону стояло виконання глобального завдання забезпечення людей окремими квартирами, а яке планування – зовсім неважливо.

перепланування двійки в троячку

Приклад перепланування двокімнатної квартири у трикімнатну

Якщо у вашому розпорядженні виявилася подібна спадщина, в принципі треба радіти. Хрущовську двушку в троячку перетворити буде досить легко.

Що можна змінити

Ви думаєте, ось так просто взяли і перетворили двояка на троячку, знісши все те, що заважало, і додавши те, чого не вистачало? Ан, ні! На все є регулюючі акти, тому перш ніж трощити, слід ознайомитися з буквою закону. Так що ж можна коригувати при переплануванні двояка на троячку?

1. Можна зносити перегородку, що розділяє ванну і санвузол, але тільки за умови наступного об’єднання цих двох просторів. Площа зони, що знову утворюється, може бути розширена, але виключно за рахунок приєднання квадратури коридору.

перепланування двійки в троячку

Поєднаний санвузол

2. Допустимо за рахунок коридорної площі збільшувати і житлові кімнати. Зноситися буде перестінок, що розділяє їх.

перепланування двійки на троячку

Розширення площі за рахунок коридору

3. Міжкімнатні дверні отвори при реорганізації двійки в троячку можуть з’являтися в будь-якому місці, оскільки перестінки в даному плануванні не є несучими.

4. Якщо кухня не газифікована, її можна об’єднати з суміжною кімнатою. Вийде просторий багатофункціональний простір.

перепланування двійки в троячку

Кухня та вітальня утворюють єдиний простір

5. При нестачі площ із двійки зробити трішку можна, задіявши ніші, комори, вбудовані шафи.

перепланування двійки в троячку

Спальня в коморі

6. Дозволено розширювати кімнатний простір за рахунок балкона.

перепланування двійки в троячку

Розширення кімнати за рахунок балкона

7. Вхід до будинку можна облаштувати двома дверима з організацією тамбуру між ними.

Що заборонено

Роблячи з двояка затишну троячку, майте на увазі, що законодавством категорично заборонено:

1. Чіпати несучі стіни.

2. Виконувати роботи, які призведуть до перекриття доступу до комунікацій.

3. Приєднувати санкімнату до кухні або поєднувати її з житловими площами.

4. Переносити радіатори централізованої подачі опалення на лоджії та балкони. І взагалі просто їх переносити з окресленого на схемі будинку місця.

5. Поєднувати житловий простір з кухнею, де встановлено газове обладнання, без встановлення розсувної або іншого типу, що закривається перегородки.

6. Демонтувати ділянку несучої стіни при спробі з двояка зробити трішку з приєднанням балкона.

7. З’єднувати квартири із суміжних поверхів за рахунок розбирання міжповерхових перекриттів.

Останній пункт у нашому випадку не є актуальним, але знання цього правила не зашкодить.

Нюанси узгодження перепланування двояка в троячку

План перетворення двушки в троячку розумніше узгодити до того, як він буде реалізований

Проект ремонтних робіт такого рівня узгоджувати у відповідних інстанціях обов’язково. Реєстрації та схваленню підлягають усі нормативні документи, де обговорюється питання збільшення кількості кімнат.

Щоб ви спокійно перетворили двояка на трішку і не мали проблем згодом, документуйте кожну дрібницю, в тому числі і той факт, що планується реконструювати балкон.

перепланування двійки в троячку

Перепланування необхідно узгоджувати у відповідних інстанціях

Як показує практика, план перетворення двійки на трохи розумніше узгодити до того, як він буде реалізований.

Це позбавить великих штрафів і гігантських проблем, які обов’язково намалюються, якщо були порушені і (просто катастрофа!) постраждали загальнобудинкові комунікації, а також щось із несучих конструкцій.

Але навіть якщо з двояка зробити трішку вдалося без ексцесів, невзаконену переробку неможливо буде:

 • ні продати;
 • ні подарувати;
 • не залишити у спадок.

Ніколи не затівайтесь з переплануванням двійки в троячку в аварійних або занадто старих будинках. Робочий проект у цьому випадку ніколи не буде затверджений, тож не витрачайте на його розробку ні грошей, ні часу.

Куди звертатися

Дати чи не дати «добро» на формування з двояка затишної троячки може районний орган місцевого самоврядування, на території якого знаходиться нерухомість.

Адреса установи та розмах її повноважень можуть підказати в Керуючій компанії, яка обслуговує ваш будинок.

Варіанти перепланування двійки в троячку

«З двійки зробити трішку можна по-різному, але стартувати все має зі складання плану робіт та розробки проекту»

Повна пертурбація

Такий дизайн проект переробки квартири вимагатиме дозволів, оскільки в результаті робіт буде збільшено житлову площу та додасться кімната.

З двояка зробити трішку можна по-різному, але стартувати все має зі складання плану робіт і розробки проекту.

Все починається з огляду. У квартирі визначають несучі стіни. Добре, якщо вони захищають лише периметр житла. У цьому випадку всередині можна буде зробити планування з нуля, як це заведено в новобудовах.

перепланування двійки на троячку

Визначте в квартирі несучі стіни

Як це виглядає? Розбираємо старі перегородки і одразу зводимо нові. Легкий рух руки перетворив двояка на троячку. Залишиться лише інтер’єрний дизайн.

Тепер подивимося на вікна. Від їх кількості залежить, скільки буде кімнат, і як вестиметься переділ площ.

Найчастіше цих вікон катастрофічно не вистачає, тому доводиться йти на всілякі хитрощі. Адже простір потрібно розподілити так, щоб у кімнатах, що знову утворилися, було природне освітлення.

перепланування двійки на троячку

Від кількості вікон залежить скільки буде кімнат

Одна з таких хитрощів, що допомагають робити з двояка затишну троячку – це приєднання балконних площ.

Доведеться повозитися з питанням їх утеплення та обігріву, але квартира стане ширшою відразу на кілька квадратів і у вашому розпорядженні виявиться велике вікно. Це теж можна буде обіграти в плануванні двояка в троячку.

перепланування двійки в троячку

Об’єднавши балкон, можна отримати велике широке вікно

Як тільки площа будинку буде розбита по функціональних зонах, можна відразу розпочати проектування організації отриманих просторів.

Рада.Кімната в переробленій в троячку двошці вийде зручною для проживання, із затишною атмосферою, лише в тому випадку, якщо її площа становить хоча б 10 квадратів.

Щодо дитячої параметри дещо жорсткіше. Її розміри стартують від 12 кв. Звичайно, новонародженому буде достатньо і набагато меншого простору, але щоб через кілька років знову не шукати варіанти перепланування двояка на троячку, краще відразу все вирішувати радикально.

перепланування двійки в троячку

Площа дитяча має бути не менше 12 кв.м.

Виграти додаткове місце для третьої кімнати допоможе перенесення вітальні на кухню. Але до такого рішення потрібно підходити відповідально і розумно зонувати невеликий простір, адже кухню вважають небезпечною територією.

перепланування двійки в троячку

Перенесення вітальні на кухню

Матеріал на перегородки

План, як із двойки зробити троячку, затверджений і узгоджений. Настав час визначатися з витратними матеріалами на будівництво перегородок. Якими ним бути, залежить від різних факторів, наприклад, наскільки важлива звукоізоляція, чи надовго квартира буде залишена у подібному планувальному рішенні тощо.

Якщо рішення прийнято на віки, то стіну можна буде ставити і цегляну. Коли ж перетворили двушку на троячку лише на якийсь час, краще обмежитися гіпсокартоном.

перепланування двійки в троячку

Перегородка з гіпсокартону підійде для тимчасової перегородки

На сьогоднішній день цей матеріал можна вважати універсальним. З нього можна робити конструкції будь-якої складності, починаючи від багаторівневих стель і закінчуючи банальними полицями. Гіпсокартон вирівнюють поверхні. З нього вийдуть і досить міцні розділові стінки для двоятки, що перебудовується в троячку.

Листи фіксуються до металевого каркаса, що збирається з профілю. Несучу основу надійно прикріплюють до стелі та стін. Це робить її ще жорсткішою.

перепланування двійки в троячку

Листи гіпсокартону фіксуються до металевого каркасу

Для отримання із затишної трішки каркас варто заповнити ізоляційним, з пористою структурою, матеріалом. Чим саме? Можливо пінопластом або пінополіуретаном.

Обшиватиметься гіпсокартоном каркасна основа з двох сторін. Отримані поверхні потрібно буде оштукатурити, перешпаклювати, зашкурити, загалом, підготувати до фінішного декоративного оздоблення.

Оформити таку стіну допускається будь-яким способом, що сподобався, але частіше в хід пускають декоративну штукатурку і звичні шпалери.

перепланування двійки в троячку

Фінішне декоративне оздоблення

Двушка в троячку за рахунок однієї кімнати

«Під час перепланування двійки в троячку на роль розділової стіни краще брати вітражні блоки зі скла або задіяти матові скляні панелі»

Перепланувати квартири панельних будинків старої будівлі дуже складно. Зазвичай це малогабаритні простори, що мають не більше 35 квадратів і «тішать» послідовністю розташування житлових приміщень.

Єдиним способом з такої двійки зробити трішку стане переділ більшої кімнати.

перепланування двійки в троячку

Перепланування однієї кімнати на дві

Увага! Поділу може підлягати лише кімната, що має площу від 18 квадратів.

Оскільки приміщення у стандарті забезпечене лише одним вікном, доведеться поєднувати в ньому зону, яка не потребує особливого денного освітлення.

За рахунок чого дизайнери взяли і перетворили таку двійку на троячку? За рахунок винесення в окремий блок спальні чи кабінету. Спальні, наприклад, користуються вночі, коли і світла то денного вже немає, так що відправити її в простір без вікна буде цілком адекватно.

Робота в кабінеті також часто ведеться вечорами, та й то переважно сидячи за комп’ютером. Так що в цьому випадку також раціональніше подбати про якісне штучне світло.

перепланування двійки в троячку

Винесення в окремий блок спальні

Постане питання про спосіб поділу простору. У цій ситуації при переплануванні двійки в троячку на роль розділової стіни краще брати вітражні блоки зі скла або задіяти скляні матові панелі.

Крізь напівпрозору роздільну стіну в далеку кімнату проникатиме достатньо світла, щоб простір у ній не сприймався як здавлений.

перепланування двійки в троячку

Поділ кімнати матовими скляними панелями

Скляні перегородки при перекроюванні двійки в троячку можуть відокремити вітальню від кухні, а також взяти участь у переробці холу.

Набагато простіше ділитиме на частини кімнату, у плануванні якої передбачена пара вікон. В результаті робіт виходять дві абсолютно рівнозначні за параметрами кімнати, кожна з яких матиме повноцінне природне освітлення.

Перетворювати двокімнатну квартиру в затишну трішку можна за допомогою зведення цегляної стіни або полегшеної гіпсокартонної перегородки.

Остання доречніша, оскільки «краде» менше дорогоцінних сантиметрів житлової площі, та й зводиться без особливого пилу та бруду.

перепланування двійки в троячку

Поділ кімнати гіпсокартонною перегородкою

Ізольовані кімнати – це реальність?

При переплануванні двояка в троячку вкрай рідко вдається отримати квартиру з ізольованими кімнатами. Найчастіше доводиться задовольнятися суміжними та прохідними їх варіантами.

Найбільш вдалі проектувальні рішення виходять у кутовій двошці, де одне із вікон винесено на торцеву стіну будинку. У такому житлі поєднують кухонне з частиною готельного простору та коригують коридор.

Останній продовжують на всю ширину квартири, за рахунок урізування стін відокремлюють вітальню від спальні та вітальню від коридору.

перепланування двійки в троячку

Об’єднання частини коридору з вітальнею

Вхід у спальню і колишню залу роблять із холу, що утворився. При такому перетворенні двояка на троячку буде розширено функціонал кухні. Її поєднують із вітальнею.

На доданих площах вистачить місця, щоби організувати затишний куточок для посиденьок. За бажання його можна буде виділити мобільною перегородкою.

У результаті з двойки вийде затишна троячка з повністю ізольованими кімнатними просторами.

перепланування двійки в троячку

Розширення площі кухні за рахунок коридору

Креативний варіант перепланування

Цей спосіб з двояка зробити трішку напевно сподобається людям з нестандартним творчим мисленням. У такому дизайні проекті пропонується геть-чисто забути про функціонування кімнат і підібрати кожному приміщенню нову роль. Отже, завдання стоїть складне.

З фактично наявних трьох приміщень треба зробити три житлові простори та кухню. Чому б в останню не перетворити хол? Нехитрий спосіб дасть можливість адекватно вирішити ребус з перепланування двояка на троячку.

перепланування двійки в троячку

Перетворення кухні у вітальню

Що в основному утримує від такого креативу? Необхідність перенесення комунікацій? Але на сьогодні це не питання.

До того ж у коридор вивести труби набагато простіше, ніж у іншу частину будинку. Тут є ділянки стін, не розірвані дверними отворами, тому ви б перетворили двояка на троячку без будь-яких хитрощів типу облаштування подіумів для приховування труб.

перепланування двійки в троячку

Подіум для приховування труб

Хоча приміщення і використовуватиметься просто для приготування їжі, тут буде все. Для меблювання використовуються вбудовані, розміром на всю стіну, шафи.

В одному з них можна розмістити холодильник, у другому – знайти місце для мікрохвильової печі. Весь простір навколо великих предметів займається шафками з скриньками і полицями.

перепланування двійки в троячку

Устаткування кухні в коридорі

Перетворюючи двушку на троячку, переносимо й інші кухонні атрибути на хол. У робочій зоні ставимо посудомийку, варильну панель з витяжкою, кріпимо раковину. За функціональністю нова кухня ні в чому не поступатиметься старою.

Перекочувати з двушки в троячку повинен і затишок. Зон їдальні відправляємо у вітальню. Для неї виділяємо місце біля вікна.

Крім неї, в кімнаті поміститься кутовий диван підвищеної комфортності, телевізор, пересувний кавовий столик і компактна меблева гірка. На квадратах, що звільнилися, облаштовуємо кабінет, дитячу, другу спальню.

перепланування двійки в троячку

Перенесення столової зони у вітальню

Підсумком старань стане народження повноцінної трикімнатної квартири з комфортним інтер’єром та раціональним використанням кожного квадрата площі.

Що зробить із двішки затишну троячку

Розвантажуємо простір

Щоб знайти зайві квадратні метри в двокімнатній квартирі і спробувати перетворити її в більш просторе житло, потрібно максимально звільнити пощади від громіздких предметів обстановки. «Такати» слід почати від вхідних дверей. Передпокій може виявитися не такою вже й маленькою і першою допомогти з двійки зробити троячку.

Спробуйте прибрати з неї купу тумб та гардероб. Щоб зберегти порядок і компактно розкласти речі тут цілком достатньо вбудованої шафи-купе. Під таким же кутом слід подивитися на інші кімнати.

перепланування двійки в троячку

Компактна система зберігання в коридорі

Перепланування двояка в троячку продовжиться складанням плану квартири із зазначенням кімнатних пропорцій. У випадку, коли є роздільний санвузол, у коридор виходитимуть обидві його двері. Є сенс поєднати санітарний простір за рахунок вкорочування розділової стіни, залишивши єдиний вхід, обладнаний розсувною панеллю або дверима-гармошкою.

До речі, на подібні конструкції є сенс замінити інші міжкімнатні двері.

перепланування двійки на троячку

Двері-гармошки для санвузла

Особливості квартирного дизайну

Те, що ви перетворили двушку на троячку, не зробило квартиру просторішою. Кімнат у ній стало, звичайно більше, але їх площа помітно зменшилася.

Щоб це не впадало у вічі, потрібно попрацювати над декором і постаратися знайти такі рішення оформлення, які представлять будинок у вигідному світлі. Що допоможе перетворити обстановку в переробленій двушке в троячку?

Гра кольорів

Наскільки просторим здається приміщення, багато в чому залежить від правильності підбору фонової композиції. Кімната сприйматиметься просторою з високою стелею, якщо колір стін виявиться на кілька тонів темнішим за колір стелі та підлоги.

перепланування двійки в троячку

Зробіть колір стін на кілька тонів темнішим за стелю

Робіть із двішки затишну трішку за допомогою представників холодного спектру. Це тони, так званого, відсувного плану. Яскраві кольори не використовуйте на глобальних поверхнях.

Вони стиснуть простір і зроблять атмосферу в приміщенні давить.

перепланування двійки в троячку

Холодні тони візуально розширюють простір

Піднімаємо стелю

Продемонструвати висоту стель після перепланування двушки в троячку найпростіше відкритими антресолями або високим меблями.

Під стелю у шафах можна відправити полиці для книг. Неординарне рішення урізноманітнить інтер’єр.

перепланування двійки в троячку

Книжкові полиці під стелею

Якщо дозволяє кімнатний функціонал, оформляйте стелю дзеркальним оздобленням або матеріалами з глянсовою поверхнею.

перепланування двійки в троячку

Стеля із дзеркальними панелями

При достатній висоті стелі у перетвореної на троячку двошки, задійте стельову площу. Подайте її у вигляді двоярусної конструкції і пустіть по периметру додаткове підсвічування.

Обробляємо підлогу

Бажано це робити сучасними матеріалами, за показниками міцності відповідними функціоналу кімнати. Правильно віддаватиме перевагу теплим кольоровим рішенням.

Допустимо використовувати відтінкові комбінації. Особливо актуальним є подібне рішення у випадку, коли при переплануванні двійки в троячку ділилася одна кімната.

перепланування двійки в троячку

Зонування простору обробкою підлоги

Підлога задіяна в зонуванні простору. Спальне місце, наприклад, можна буде виділити світлим кольором, а в робочому куточку постелити темніше покриття.

Стильний дизайн

Вирішивши з двояка зробити трішку, необхідно зрозуміти, що помпезні інтер’єрні рішення в такому житлі будуть неможливі. Доведеться оформлювати простір у мінімалістичному напрямі. Аскетизм обстановки та відсутність захаращеності декоративними елементами піде житлу лише на користь.

Пріоритет хай-тек, чистий мінімалізм, японський напрямок. Можна спробувати продати на обмежених площах ідеї провансу.

перепланування двійки в троячку

Інтер’єр квартири у стилі мінімалізм

Особливості меблювання

Двушка, перетворена на троячку, повинна обставлятися багатофункціональними, в ідеалі «розумними», меблями. Вітаються конструкції, що трансформуються. Ліжко може ховатися у ніші. Її можна прибирати вглиб подіуму. Робоче місце допустимо обладнати столом, що складається.

Вийде з двойки затишна трійка, якщо замість ліжка використовувати комфортний диван. На його м’яких подушках можна і чудово відпочити вдень і чудово виспатися вночі.

перепланування двійки в троячку

Висувне ліжко заощадить простір

Щоб не порушити мінімалістичну ідилію, всі меблі, що потрапляють в будинок, повинні мати правильні форми і сяяти гладкими поверхнями. У меблевих конструкціях вітається велика кількість скла та металевих елементів.

Текстиль

Непомітний, легкий, повітряний. Перепланування двійки в троячку вимагатиме заміни штор. Вони повинні простого крою, з ледь помітним принтом. Перевагу слід віддавати римським моделям, жалюзі, рулонним конструкціям.

перепланування двійки в троячку

Легке та повітряне оформлення вікон

Висновок

Чи варто зібратися з духом і з двояка зробити троячку – вирішуйте самі. Процес дійсно трудомісткий, але за правильного підходу дозволяє реально поліпшити умови життя. Якщо саме це ваша кінцева мета – тоді дерзайте!

Відео

5/5 - (1 голос)

18 думок про “Як із двокімнатної зробити затишну трикімнатну

 1. Avatar of Сабир
  Сабир :

  Статья полна банальных и неоригинальных советов, которые не помогут превратить двушку в трешку.

 2. Avatar of Нюемвиюкз
  Нюемвиюкз :

  “Терпение и труд всё перетрут”

 3. Avatar of Мераб
  Мераб :

  “Як завжди, вже відомі нам “магічні” поради, які обіцяють перетворити двокімнатну квартиру в затишну трикімнатну. Але насправді, чи можна вірити в такі “чарівні” трансформації? Можливо, краще зосередитись на реальних можливостях та зручностях, які пропонує наявна площа, а не витрачати час та гроші на недосяжні ілюзії.”

 4. Avatar of Жаавопрва
  Жаавопрва :

  “Цікаво, як можна змінити двокімнатну квартиру на трикімнатну? Можливо, додати якісь перегородки або змінити планування? Здається, це було б дуже складно і вимагало багато зусиль. Але, можливо, є якісь прості способи, про які я не знаю. Буду цікаво дізнатися, як це можна зробити!”

 5. Avatar of Кюнанирми
  Кюнанирми :

  Як із двокімнатної зробити затишну трикімнатну? Додайте до неї кімнату для уяви!

 6. Avatar of Зетажмодь
  Зетажмодь :

  Цей текст дійсно надихає! Як чудово, що можна зробити звичайну двокімнатну квартиру такою затишною трикімнатною! Це відкриває безліч можливостей для створення комфортного простору, де можна розташувати все необхідне. Я в захваті від цієї ідеї і вже уявляю, як буде виглядати моя власна трикімнатна квартира!

 7. Avatar of Паапакада
  Паапакада :

  Цей текст пропонує цікаву ідею, як зробити затишну трикімнатну квартиру з двокімнатної. Це може бути корисно для тих, хто шукає способи максимально використати простір у своєму житлі. Якщо ви мрієте про більше місця, але не можете дозволити собі переїзд, цей текст допоможе вам знайти креативні рішення для перепланування вашої квартири.

 8. Avatar of Вюукаккнэ
  Вюукаккнэ :

  – Як з двокімнатної зробити затишну трикімнатну? Додайте до неї дзеркало і відчуйте, що у вас тепер є ще одна кімната – кімната вражень!

 9. Avatar of Шаирлохдь
  Шаирлохдь :

  Автору: Дякую за цікаву статтю про те, як перетворити двокімнатну квартиру в затишну трикімнатну.

 10. Avatar of Nyua
  Nyua :

  – Як зробити з двокімнатної затишну трикімнатну? Додайте до неї кота – він завжди займе одну кімнату для себе!

 11. Avatar of Веок
  Веок :

  Вау, це звучить як справжнє мистецтво! Якщо ви хочете перетворити двокімнатну квартиру на трикімнатну, вам, напевно, знадобиться дуже тонкий підхід. Я, звичайно, не маю ніякого досвіду в дизайні і ремонті, але, на щастя, є багато професіоналів, які можуть вам допомогти. Можливо, вам стоїть звернутися до дизайнера і запросити його на консультацію. Вони, напевно, зможуть запропонувати вам кілька ідей, як максимально ефективно використати простір і створити затишну трикімнатну квартиру. Я бажаю вам успіху в цьому процесі!

 12. Avatar of Маникэвс
  Маникэвс :

  “Щастя полягає не в тому, щоб мати більше кімнат, а вміти зробити затишно те, що вже є.”

 13. Avatar of Кабапюарь
  Кабапюарь :

  Цей текст розкриває інтересну ідею про те, як перетворити двокімнатну квартиру на затишну трикімнатну. Це викликає захоплення тим, що автор пропонує практичні поради і розповідає, яким чином можна максимально ефективно використовувати простір. Цей коментар заохочує читачів спробувати цей метод і насолодитися більш просторою та комфортною квартирою.

 14. Avatar of Vepannb
  Vepannb :

  – Як із двокімнатної зробити затишну трикімнатну? Додайте до неї кота – він сам займе одну кімнату!

 15. Avatar of Zakemminp
  Zakemminp :

  “Цей текст здається дещо недостатньо реалістичним. Не зовсім зрозуміло, як саме можна зробити з двокімнатної квартири трикімнатну без будь-яких будівельних робіт. Можливо, автор має на увазі розподіл простору за допомогою перегородок або меблів, але це все одно не змінить факту, що кількість кімнат залишиться незмінною. Здати двокімнатну квартиру як трикімнатну може бути виключно маркетинговим ходом для збільшення вартості нерухомості.”

 16. Avatar of Bopozhipm
  Bopozhipm :

  1. Які можливі способи перетворення двокімнатної квартири на трикімнатну ви можете порекомендувати?
  2. Чи є варіанти розділу існуючих просторів у двокімнатній квартирі для створення додаткової кімнати?
  3. Які фактори слід враховувати при зміні планування квартири для отримання третьої кімнати?
  4. Які основні переваги та недоліки перетворення двокімнатної квартири на трикімнатну?
  5. Які можливі альтернативні варіанти до перетворення двокімнатної квартири на трикімнатну?

 17. Avatar of Кера
  Кера :

  “О, ясно, ти професійний архітектор і дизайнер, який знає, як магічно розтягнути кімнати і створити нові простори з повітря!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *