Двір та сад

Красиві ділянки та сади – фото ландшафтного дизайну, оформлення ділянки, дизайн саду та городу від професіоналів

Сад у японському стилі

Сад у японському стилі у європейському саду

Японія – країна з незвичайними традиціями та оригінальною культурою. Про церемонії та звичаї цього великого народу можна говорити годинами. Тут нічого не створюється просто так, кожне творіння, чи то просте орігамі чи ікебану, мають цілу передісторію появи та обов’язково свою[…]

Часті запитання про двір та сад

Що включає ландшафтний дизайн?

Сюди входять початкові підготовчі заходи, ескізне та робоче проектування, благоустрій ділянки та її озеленення.

Всі роботи проводяться вузькоспеціалізованими професіоналами, які мають досвід реалізації найскладніших та найунікальніших ландшафтних проектів.

Фахівці здатні оформити ділянку у конкретному стилі та створити гармонійний тандем.

Ландшафтному дизайну властива не лише естетична, а й практична користь.

Він робить простір більш органічним та презентабельним, при цьому у кожного є чітке розуміння про призначення тієї чи іншої зони.

Стилі ландшафтного дизайну:

  • Класичний, чи регулярний
  • Пейзажна, або англійська
  • Сільський, або кантрі
  • Прованс
  • Скандинавський
  • Середземноморський
  • Китайська

Основні тренди у ландшафтному дизайні – це всесезонні, малодоглядні сади та вертикальне озеленення.

Одна з актуальних ідей – висаджування сухоцвітів для цілорічних клумб: гіпсофіли, кермека, безсмертника, гомфрени, геліптеруму.

Всесезонні сади однаково прекрасні будь-якої пори року.

Ландшафтний стиль та садові фігури

"Гарно жити не заборониш". Та й не варто цього робити. Навпаки, потрібно зробити так, щоб і ваше життя протікало в оточенні краси.

Люди, які живуть у приватному будинку або мають дачну ділянку, прагнуть створити на відкритому просторі справжній Рай для душі та тіла, де можна відпочити після роботи, розслабитись, прийняти гостей. І вони все частіше хочуть оформити двір чи сад у якомусь певному стилі, який підходить до характеру власників, особливостей місцевості та рельєфу, що допомагає створювати комфортну атмосферу.

Запрошувати фахівців з ландшафтного дизайну можуть дозволити собі далеко не всі. Але, за бажання, кожен може самостійно оформити присадибну ділянку в потрібному стилі, якщо знатиме його особливості і грамотно використовувати декор для саду.