Які світильники вибрати для приміщень з низькими стелями: 5 порад дизайнера

Які світильники вибрати, якщо у вашій квартирі низькі стелі? На це питання вам допоможе відповісти дизайнер інтер’єрів Дар’я Дегтярьова:

 1. Не варто вибирати громіздкі, масивні підвісні люстри, а також лампи, що низько опускаються зі стелі. Доцільніше придбати стельові світильники плоскої форми і люстри невеликих розмірів. Пам’ятайте: якщо потік світла спрямований вгору, а не вниз, стіни приміщення візуально здаватимуться вищими. Такий же ефект забезпечить затемнена в центрі стеля зі світлодіодним стрічковим освітленням по периметру. Не нехтуйте і різноманітними точковими світильниками, які ідеально підходять для багаторівневих підвісних та натяжних стель.
  традиційно-домашній офіс
  сучасна спальня
 2. Низька стеля, що “давить”, легко візуально підняти за допомогою яскравого освітлення: чим яскравіше світло, тим вище здається стеля. Також добре працюють різні елементи інтер’єру, що відволікають: підлогові світильники незвичайної форми і хитромудрі торшери, помітне покриття для підлоги оригінальної фактури або забарвлення і т.д.
  еклектичний сімейний номер
  еклектичний домашній офіс
  перехідна вітальня
 3. Не забувайте: всі освітлювальні прилади мають бути виконані в одному стилі із загальним інтер’єром та гармоніювати з ним, а не випадати з нього. Важливу роль грають розмір та світло. Вибирайте лампи та люстри світлих, кремових та жовтих відтінків – цей прийом також візуально “піднімає” низькі стелі.
  tradіціональний запис
  традиційна вітальня
 4. Якщо вам дозволяють фінанси, зробіть у кімнаті підвісні стелі, декоровані скляними вітражами з підсвічуванням. Скло може бути однотонним, прозорим, матовим, з візерунком, що відповідає стилю приміщення, або з імітацією бездонного неба, що легко перетворюється за допомогою внутрішнього освітлення з блакитного ранкового в нічне кобальтове. Скляні підвісні стелі завжди виглядають дуже виграшно, надаючи приміщенню легкості та легкості.
  сучасна їдальня
  сучасна вітальня
  сучасна вітальня
 5. У кімнатах з низькими стелями дуже важливо, щоб потік світла був спрямований вертикально. У цьому допоможуть торшери для підлоги на високих ніжках, оригінальні настільні і підлогові світильники, що розсіюють вгору тонкі промені, настінні бра і панно з підсвічуванням, вітрини і ніші з гіпсокартону, також підсвічені по задній внутрішній стінці і новомодні освітлювальні прилади на струмопровідн.
  сучасна вітальня
  сучасна вітальня
Оцініть цю публікацію

Одна думка про “Які світильники вибрати для приміщень з низькими стелями: 5 порад дизайнера

 1. Avatar of Senabkyas
  Senabkyas :

  “Де багато світла, там і тінь далеко не байдужа.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *