Шпалери у вінтажному стилі: «Порцеляна тарілка»

Пошарпаний шик може бути і не найпопулярніший цього року, але вінтажний стиль на самому піку. Шпалери теж зазнають величезного відродження.

Шпалери у вінтажному стилі
Використовуючи друк та проектування, студія Ditte створила цифровий друк чудових тарілок та нанесла їх на шпалери, які можуть прикрасити будь-який будинок.

Шпалери у вінтажному стилі: «Порцеляна тарілка» 1 - Max Home
Шпалери випускаються у барвистих та синьо-білих кольорах.

Шпалери у вінтажному стилі: «Порцеляна тарілка» 2 - Max Home
Щоб створити цей твір для всіх любителів французького стилю, дизайнери перерили всі антикварні магазини в пошуках чудових зразків, що послужили моделями для шпалер. Кольоровий друк на папері виглядає яскраво та легко очищується водою.

Шпалери у вінтажному стилі 4
Старовинні трояндочки та інші ще більш давні візерунки на порцелянових тарілках роблять вигляд шпалер різноманітним і водночас простим і чистим.

Шпалери у вінтажному стилі: «Порцеляна тарілка» 3 - Max Home
Шпалери у вінтажному стилі 6

Оцініть цю публікацію

2 думки про “Шпалери у вінтажному стилі: «Порцеляна тарілка»

  1. Avatar of Leyankezh
    Leyankezh :

    Ці шпалери у вінтажному стилі «Порцеляна тарілка» просто чарівні! Вони надають кімнаті особливого шарму і створюють атмосферу затишку і тепла. Я в захваті від їхнього дизайну і кольорів!

  2. Avatar of Неагнеюск
    Неагнеюск :

    Як завжди, ще один спроба виглядати стильно за рахунок вінтажу. Це вже не оригінально, а просто набір кліше для тих, хто хоче здаватися особливими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *