Морські мотиви в інтер’єрі ванної кімнати

24 вересня відзначається Всесвітній день моря. Це свято проводиться досить широко у дитячих закладах:

 • дитячих садках, школах, бібліотеках, також проводяться фестивалі, покликані розширити знання дітей та дорослих про багатства морського світу;
 • силами громадських організацій забираються пляжі, проводяться ходи та мітинги на захист морів.

Привнести частинку дивовижного морського світу в інтер’єр найзручніше у ванній кімнаті – самому “мокрому” місці квартири, де приймаючи ванну можна помріяти про далекі плавання та подорожі, або просто про якнайшвидший відпочинок на морі.

Морські мотиви в інтер'єрі ванної кімнати width=

Морський стиль теж може бути різним: море Лазурного берега Франції, спекотне море південних країн, екзотичне море південно-східної Азії чи холодні відтінки північних морів – що вам більше до вподоби?

Загальні риси морського стилю в інтер’єрі ванної кімнати прості:

 • відтінки синього, зеленого або блакитного, а також пісочного та білого кольору в обробці;
 • “морські” аксесуари (рятувальний круг, забарвлення тільника на шторах або килимку, черепашки та морські зірки як декор);
 • плитка з морськими мотивами, використання гальки як підлогове покриття; меблі для ванної кімнати, що викликають асоціації або з білими фарбованими пляжними будиночками, або з важкими меблями кают-компанії.

Морські мотиви в інтер'єрі ванної кімнати 2

Морські мотиви в інтер'єрі ванної кімнати 3

Морські мотиви в інтер'єрі ванної кімнати 4

Морські мотиви в інтер'єрі ванної кімнати 5

Морські мотиви в інтер'єрі ванної кімнати 6

5/5 - (1 голос)

12 думок про “Морські мотиви в інтер’єрі ванної кімнати

 1. Avatar of Bogedazha
  Bogedazha :

  О, конечно, морские мотивы в ванной комнате – это именно то, что нам всем так необходимо! Ведь каждый из нас мечтает о том, чтобы каждое утро просыпаться и ощущать себя на дне океана! А еще лучше, чтобы рыбки плескались вокруг нас, когда мы хотим принять душ. Ах, какой шик и роскошь!

 2. Avatar of Goidozhok
  Goidozhok :

  “Ого, ну это точно что-то новенькое! Морські мотиви ванної кімнати? Я думал, что это только на пляже можно видеть. Но, наверное, это делает ванную кімнату более расслабляющей и приятной. Хотя, я не очень понимаю, как может помочь морська тематика в чем-то таком практичном, как ванная комната. Но, наверное, это просто модный тренд, которому я не вполне врубаюсь. Все-таки, каждому свое, не так ли?”

 3. Avatar of Valapnihi
  Valapnihi :

  “Ого, я никогда не думал, что морские мотивы могут быть такими популярными в ванной комнате! Но, наверное, это связано с тем, что море – это такое расслабляющее место, где можно отдохнуть и насладиться природой. Хотя я не очень понимаю, как это может быть уютно – ведь вода в ванной комнате, а не на пляже!”

 4. Avatar of Амин
  Амин :

  “Вау, я ніколи не бачив такого дизайну ванної кімнати! Ці морські мотиви виглядають так реалістично, наче я знаходжусь на дні океану. Чи можливо, що вода з цього крану насправді морська? Хоча, я не знаю, як це можливо. Але все одно, це неймовірно красиво!”

 5. Avatar of Филимон
  Филимон :

  Статья о морских мотивах в интерьере ванной комнаты полна банальных и клише и не предлагает ничего нового или оригинального.

 6. Avatar of Нужожсфи
  Нужожсфи :

  Будь ласка, розширте момент про морські мотиви в інтер’єрі ванної кімнати.

 7. Avatar of Дасуламль
  Дасуламль :

  “Море – це не тільки вода, але й безмежність думок і відкриттів, яка відкривається перед нами у ванній кімнаті з морськими мотивами.”

 8. Avatar of Расим
  Расим :

  Морські мотиви в інтер’єрі ванної кімнати – це чудова ідея! Вони можуть додати свіжості, спокою і релаксації до простору. Наприклад, можна використовувати яскраві сині та зелені відтінки для стін або плитки, щоб нагадувати про океан. Також можна прикрасити кімнату морськими аксесуарами, такими як ракушки, морські зірки, корали, або навіть малюнки з морськими мешканцями. Важливо забезпечити гарне освітлення, яке підкреслить морську атмосферу. Все це разом може створити дуже затишну і релаксуючу атмосферу ванної кімнати.

 9. Avatar of Фома
  Фома :

  Вау, ця ванна кімната виглядає так екзотично! Я не знаю, що означають ці “морські мотиви”, але цікаво, як вони додають атмосфери. Можливо, це має щось спільне з океаном? Якби я знала більше про це, то могла би сказати більше, але виглядає цікаво!

 10. Avatar of Бараотр
  Бараотр :

  “Морські мотиви в інтер’єрі ванної кімнати відкривають двері до безкрайнього океану мудрості та спокою.”

 11. Avatar of Евграф
  Евграф :

  О, ця ванна кімната виглядає так екзотично! Ці морські мотиви додають їй такого особливого шарму. Але я не зовсім розумію, що означають всі ці рибки, морські зірки та ракушки. Але, безумовно, вони додають цієї кімнаті такого приємного настрою.

 12. Avatar of Зеэр
  Зеэр :

  Автору: Ваша стаття про морські мотиви в інтер’єрі ванної кімнати вражає своєю красою та оригінальністю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *