Вибираємо меблі для спальної кімнати

Основним елементом для створення домашнього затишку є меблі. Правильний її вибір зможе прикрасити інтер’єр приміщень та пожвавити його.

Особливу увагу прийнято приділяти підбору гарнітури для спальної кімнати, місця відпочинку людини. Адже вибрані меблі можуть як заспокоїти, так і наздогнати тривогу чи почуття самотності. А згодом це впливатиме на якість сну, а також загальний стан мешканця чи гостя будинку після пробудження.

меблі для спальні

Меблі для спальні впливають на якість сну

Інтернет-магазин «Купістол» пропонує широкий асортимент спальних гарнітур за вигідними цінами. Для будь-якого інтер’єру та покупця знайдеться відповідна модель із меблевого ряду. Магазин пропонує доставку та складання комплектів по Москві та Санкт-Петербургу протягом 3-5 днів, а також відправляє спальну гарнітуру до регіонів країни. Вся продукція виготовлена із матеріалів високої якості за сучасними стандартами, надається тривала гарантія. “Купістол” – не переплачуйте за якість.

Елементи гарнітури для спальні

Перед вибором гарнітури в спальну кімнату слід ознайомитися з тим, які меблі прийнято туди ставити і чому. Це допоможе визначитися зі складом спальні.

Спальна гарнітура «починається» з ліжка, адже вона має першорядне значення. У класичному розумінні меблевого інтер’єру вона розташована в центрі кімнати поруч зі стіною. А решта меблів розростається від неї. Але, в деяких ситуаціях вона може бути розташована і в кутку кімнати, це не так важливо.

меблі для спальні

Розташування ліжка в кутку спальні

Ліжка класифікуються за місткістю: односпальні або двоспальні. У деяких інтер’єрах замість них використовуються тахти. Вони відрізняються малими розмірами і відповідно займають меншу площу кімнати, залишаючи більше вільного простору.

меблі для спальні

Невелика тахта у спальній кімнаті

Поверх ліжка кладеться матрац відповідного розміру. Вони розрізняються за жорсткістю, матеріалом наповнення, внутрішньою структурою та тканиною, з якої виготовлений чохол. Також пропонуються матраци з ортопедичними властивостями, тобто такі, що повторюють контури тіла лежачого.

меблі для спальні

Види ортопедичних матраців

Ліжко повинне бути максимально зручним для покупця, поєднуватися з кольоровою гамою спальної кімнати та всієї квартири чи будинку. Також, разом з матрацом, вона має бути для покупця максимально надійною та витримувати навантаження, які значно перевищують людську вагу.

Поряд з ліжком ставиться тумбочка. Вона призначена для зберігання необхідних перед сном та після пробудження речей: окулярів, води, телефону, лампи, книг та багато іншого. Приліжкові тумбочки відрізняються за розміром та стилем виконання.

меблі для спальні

Тумбочки в одному стилі з ліжком

Місцем для зберігання одягу та інших речей, необхідних у будинку, стане шафа. Він встановлюється впритул до стіни, щоб не займати багато місця у спальній кімнаті. Головними відмінностями в шафах є їхнє внутрішнє наповнення, габарити та механізм відкриття.

меблі для спальні

Вбудована шафа не займе багато місця у спальні

Шафи — класичні, монументальні вироби. Бувають як маленьких, і великих розмірів. При відкриванні стулки розводяться убік, як двері. Існують розстібні варіанти, для кутового з’єднання.

меблі для спальні

Класична шафа в інтер’єрі спальні

Шафи-гармошки відрізняються від розстібних меншим розміром стулок. У відкритому вигляді вони займатимуть набагато меншу площу.

меблі для спальні

Ергономічна шафа-гармошка

Шафи-купе є просунутою варіацією. Стулки в них розсувні. Тобто у відкритому вигляді виріб займатиме стільки ж місця, скільки і в закритому, на відміну від орних і гармошок.

меблі для спальні

Шафа-купе – найпрактичніший варіант шафи

Усі різновиди шаф бувають із вбудованими у них дзеркалами. Або вони розміщуються окремою панеллю між дверима, або дзеркальна поверхня знаходиться на самих стулках.

Також біля стінки можна встановити туалетний столик. Існують варіанти меблів без попередньо встановленого дзеркала, а також зі статичним або відкидним. Розрізняються туалетні столики за своїми розмірами та прихильністю до певного стилю інтер’єру. Його наявність в інтер’єрі спальної кімнати стане чудовою прикрасою із зручним функціоналом.

меблі для спальні

Туалетний столик у спальні у стилі прованс

Тумбочка є чимось середнім між шафою та туалетним столиком. Окремі моделі бувають із вбудованою дошкою для прасування.

меблі для спальні

Функціональна тумбочка з дошкою для прасування

Дзеркала пропонуються не тільки як комплект із шафою або туалетним столиком, а й окремо. За методом розміщення бувають настінні та підлогові. Ще дзеркала розрізняються за формою та розміром

меблі для спальні

Спальня з дзеркалом для підлоги

Банкетки та пуфи можна додатково розташувати біля шаф, комодів, дзеркал і туалетних столиків. Вони стануть дуже зручними сидіннями. Банкетка відрізняється від пуфика великим розміром ніжок та висотою.

меблі для спальні

Банкетка для спальні

Як правильно підібрати спальну гарнітуру

Наявність всіх наведених вище елементів спальної гарнітури не є обов’язковою для кожної спальної кімнати. Просто такий комплект меблів буде максимально повним. Сам же вибір гарнітури має ґрунтуватися на трьох головних факторах.

Першим буде поєднання зовнішнього вигляду елементів із загальним інтер’єром спальні. Наприклад, якщо кімната заточується під мінімалістичний стиль, то немає необхідності в установці всіх елементів гарнітури, достатньо буде шафи з дзеркалом, ліжка та тумбочки поруч із нею.

меблі для спальні

Меблі для спальні повинні відповідати її загальному стилю

Другим фактором стане практична зручність меблів. Вибирати варто тільки таку гарнітуру, яка подобатиметься покупцеві.

А третім — загальний бюджет купівлі. З великими грошовими витратами спальню можна зробити по-справжньому розкішною, додавши неповторний унікальний стиль. Але це не є обов’язковою умовою. Навіть з невеликими витратами, при належному підході до вибору фурнітури, можливо обставити власне житло досить красиво та зручно.

Стилі інтер’єру

Найкраще підбирати спальну гарнітуру відповідно до загального інтер’єрного стилю інших кімнат. А можна навпаки, зовнішнім виглядом спальні задати тон решті житла. Так чи інакше, слід мати загальне уявлення про популярні стилі домашнього інтер’єру, а у виборі вже відштовхуватися від переваг до одного з них.

Популярні стилі:

 • Класичний. У цьому стилі переважає мотив помпезності та загальної старовини композиції. Дерев’яні та ковані вироби з різьбленими прикрасами та різноманітність начиння. Спальний гарнітур, виконаний у класичному, стилі виглядатиме ефектно, але займатиме багато простору.

меблі для спальні

Сучасні меблі для спальні в класичному стилі

 • Мінімалізм. Цей стиль відрізняється своєю простотою. Мінімум меблів, відсутність додаткових декоративних прикрас, чіткі форми елементів без кривих ліній. Колір задається контрастом, переважно білого з чорним. Спальні кімнати, виконані в даному стилі, будуть виглядати просторо, через малу кількість меблів і витончено у своїй простоті.

меблі для спальні

Монохромна спальня у стилі мінімалізм

 • Модерн. Цьому стилю властиві округлені форми, плавні лінії, загальна асиметричність елементів, переважання дерева. Всі меблі в ньому мають загальну хитромудрість прикрас.

меблі для спальні

Спальня в стилі модерн

 • Арт-деко. Цей стиль є одночасним поєднанням строгості і вишуканості елементів. Він допускає малу кількість меблів, які виглядатимуть максимально «дорого». Якісні матеріали, безліч деталей та багато іншого покликане продемонструвати фінансове благополуччя власника. Спальні, виконані в стилі «Арт-деко», виглядатимуть розкішно, але й коштуватимуть відповідно.

меблі для спальні

Розкішна спальня у стилі арт-деко

 • Прованс. Його ще називають французьким кантрі. У цьому стилі переважають світлі поєднання тонів: світло-зелений, ніжно-блакитний, блідо-фіолетовий та інші подібні варіації. Особлива увага приділяється декоративним деталям, які використовують повсюдно. Для відповідності меблі роблять менше у висоту, але більшими в довжину і ширину, а також навмисно «старіють». Спальні стилю “Прованс” будуть дуже світлими, а підійдуть для любителів наявності безлічі деталей у всьому.

меблі для спальні

Ніжна світла спальня у стилі прованс

 • Хай-тек. Це стиль сучасності, максимальна функціональність елементів, правильні геометричні форми, прямі лінії, відсутність зайвих деталей. Схожий на мінімалістичний, але, на відміну від нього, яскравіший у виконанні. Спальні, виконані в даному стилі, дуже практичні для використання, красиві, але, без зайвих елементів і додаткових прикрас.

меблі для спальні

Меблі для спальні в стилі хай-тек

Готові варіанти гарнітури для спальні

Замість закупівлі меблів окремо можна вибрати готові варіанти гарнітур для спалень. Такі комплекти відрізняє загальну стилістичну та колірну відповідність.

Бюджетні спальні гарнітури

Такі комплекти низькі за ціною, але не якістю матеріалу. Завдяки грамотному підбору елементів виглядати вони все одно будуть гарно.

Одним із найбільш підходящих бюджетних спальних гарнітурів, виконаних у стилі «Модерн», буде набір Флер. Його основу складає двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, по обидва боки від якого будуть розташовані тумбочки, аналогічні за розміром у висоту.

У комплект також входить шафа розстібного типу з дзеркалом, встановленим на одній із стулок, невеликий комод, а також дзеркало настінне прямокутної форми. Всі меблі виконані в поєднанні відтінків сірого та пісочного кольорів, а її матеріалом служить ЛДСП.

меблі для спальні

Комплект меблів для спальні “Флер” у стилі модерн

Комплект меблів Ассоль – яскравий представник інтер’єру класичного стилю. А бюджетним його робить мала кількість меблів, що входить до набору. Незважаючи на низьку ціну комплекту, ліжко в ньому по-справжньому чудове. Блискуче-білий колір, плавні закруглення, а на передній і задній стінці позначений гарний різьблений візерунок.

Матрац, що додається до неї, має ортопедичні властивості, тобто повторює всі контури лежачого. Також в комплект входить дві тумбочки маленького розміру. А завершує його висока орна шафа. Кожну його стулку прикрашає вертикальний різьблений візерунок. Вона ж зображена на ящиках шафи та тумбочки, лише у горизонтальному положенні. Всі меблі кольору білого дерева. Даний комплект меблів для спальної кімнати малий, але все одно прагнути показати пишність та помпезність класичного стилю.

меблі для спальні

Комплект меблів для спальні “Асоль” з різьбленим візерунком

Бюджетний комплект Адель підійде тим, кому імпонує стиль інтер’єру «Прованс». У нього включено ліжко, з вигнутим узголів’ям, на якому присутній різьблений візерунок, дві тумбочки, кожна з яких з висувною скринькою та спеціальним відкритим простором під речі.

Також є високий туалетний столик разом з дзеркалом і пуфиком, а також містка кутова шафа. Меблі, на вигляд виглядають старо і рельєфно, переважають світлі тони, все відповідає стилю французької простоти.

меблі для спальні

Модульні меблі для спальні в стилі прованс “Адель”

Спальні гарнітури високої цінової категорії

Інтер’єр спальні можна зробити по-справжньому розкішним. Виражатися це буде як матеріали, а також загальний зовнішній вигляд елементів меблів.

Комплект Леонтіна порадує інтер’єр спальної кімнати стилем “Прованс”. Ліжко в ньому двоспальне, виконане з поєднань берези та ясена. Поставляється вона у бежевому кольорі, з вигнутими ніжками, а прикрашена невеликим художнім різьбленням. Разом з нею пропонується матрац підвищеної жорсткості білого кольору з чохлом з бавовни.

Поряд з ліжком буде встановлено дві тумбочки, кожна з яких з двома висувними ящиками. Також у комплект включений великий комод, в який зручно складатиме одяг. Загальна кольорова гама елементів бежева, яку доповнює білий матрац. Такий комплект гарнітури перетворить інтер’єр спальні на чудовий зразок стилю «Прованс».

меблі для спальні

Спальня у бежевій колірній гамі “Леонтина”

Для покупців, які віддають перевагу мінімалізму в інтер’єрі будинку, підійде набір спальної гарнітури Бруні. Відповідно до стилю, комплект включає лише три елементи меблів. Першим є двоспальне ліжко з м’яким узголів’ям, яке є витонченістю без будь-яких надмірностей кольору. До неї додається матрац відповідних розмірів.

Другим елементом комплекту припадає дві тумбочки маленьких розмірів. А завершує композицію комод із чотирма висувними ящиками. Всі меблі виконані з масиву американської тополі, а провідними квітами є коричневий і чорний. Металеві ніжки – єдиний елемент прикраси. Дана спальна гарнітура виглядатиме дорого і займе дуже мало місця в кімнаті, демонструючи мінімалістичний стиль.

меблі для спальні

Спальний гарнітур у мінімалістському стилі

Для тих, хто в інтер’єрі спальні робить ставку на ефектність із максимальною функціональністю, здасться цікавим комплект меблів Наомі Трія. Пропонується двоспальне ліжко сірих кольорів, узголів’я якого виглядає як чотири плити, з’єднані разом, дві тумби, об’ємні, але низькі у висоту.

Ще в комплект входить комод із чотирма ящиками та настінним дзеркалом над ним. Шаф пропонується три, одна дзеркальна двостулкова, яка розташовується по центру, а дві інші — одностулкові, з боків. Всі вони розстібного типу, а на додаток до них у комплекті йдуть планки для внутрішнього пристрою. Загальний колір меблів – сірий. Даний набір спальної гарнітури уособлює практичність разом із зовнішньою красою.

меблі для спальні

Функціональний комплект меблів “Наомі Трія”

Складання

Всі меблі доставляють у розібраному вигляді. Відповідно після її занесення до спальної кімнати слід зайнятися збиранням. Для кожної моделі гарнітури надається покрокова інструкція. У разі точного виконання її вказівок меблі зібрати буде неважко і прослужать вони максимально довгий термін. А через брак часу на складання чи невпевненість у своїх силах її можна замовити у фахівців. Майстри своєї справи впораються з роботою максимально швидко та якісно.

меблі для спальні

Фахівці зберуть меблі швидко та якісно

Переваги готових спальних гарнітурів

Придбання готового спального гарнітура для покупця краще, ніж замовлення розрізнених меблів. На це є ціла низка причин.

 • Загальна відповідність стилю. Всі елементи гарнітури виконані або в однаковій, або в колірній гамі, що поєднується, а також підходять під певний інтер’єр житла.
 • Модульність. Комплекти спальних гарнітурів можна додатково розширювати, встановлюючи меблі, що сподобалися.
 • Витрати часу. Придбання готового комплекту меблів заощадить покупцю велику кількість часу, який він витратив би на пошук окремих елементів інтер’єру, що поєднуються один з одним.

меблі для спальні

Покупка комплекту меблів для спальні допоможе заощадити багато часу

 • Варіативність. Відповідно до своїх переваг та бюджету покупець зможе підібрати максимально відповідний комплект.
 • Вибір меблів для спальної кімнати є досить важливим заняттям. Адже від нього залежатиме якість сну та загальне враження від перебування у спальні. Але при належному підході процес вибору не виявиться важким і незрозумілим, а його результатом покупець буде максимально задоволений протягом тривалого часу.

Відео

Оцініть цю публікацію

3 думки про “Вибираємо меблі для спальної кімнати

 1. Avatar of Zapo
  Zapo :

  “Меблі для спальної кімнати – це лише декоративний елемент, який не впливає на якість вашого сну. Це просто спосіб витратити зайві гроші на непотрібні речі, замість того, щоб інвестувати їх у щось більш корисне.”

 2. Avatar of Гаврила
  Гаврила :

  Стаття про вибір меблів для спальної кімнати дуже корисна та інформативна, надаючи читачам зрозумілі поради та рекомендації для створення затишного та функціонального простору.

 3. Avatar of Митрофан
  Митрофан :

  “Меблі в спальні – відображення нашого внутрішнього світу.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *