Заміський будинок у Техасі

У реставрації великого заміського будинку поблизу Остіна (штат Техас, США) проектувальники з компанії «Jauregui Architects» ставили за мету у всьому слідувати модному рустикальному стилю.

Це завдання повністю виконане в екстер’єрі будинку – з фасаду будинок виглядає незайманим, сучасні матеріали даху, нових дверей підібрані зі смаком та в тон. Не псує загального враження і тильний бік будинку, насичений сучасними елементами (басейн, меблі, тротуарні плити на галявині).

В інтер’єрі будинку дизайнерам довелося зробити занадто багато поступок вимогам комфорту, для того, щоб говорити про справжній рустикальний стиль – вийшла швидше його імітація. Кам’яні кладки, якими рясніє будинок – виглядають надто пригладженими, стельові балки – надто новими, прикраси – надто химерними.

Абсолютно не поєднуються зі стилем настінні принти та французька вулична вивіска на кухні. Повністю у стиль вписалися лише сходи з холу на другий поверх. Навіть меблі від відомих виробників Bausman & Company», виготовлена на замовлення, виглядає надто новою та розкішною.

Заміський будинок у Техасі
Заміський будинок у Техасі 2
Заміський будинок у Техасі 3
Заміський будинок у Техасі 4
Заміський будинок у Техасі 5
Заміський будинок у Техасі 6
Заміський будинок у Техасі 7
Заміський будинок у Техасі 8
Заміський будинок у Техасі 9
Заміський будинок у Техасі 10
Заміський будинок у Техасі 11
Заміський будинок у Техасі 12
Заміський будинок у Техасі 13
Заміський будинок у Техасі 14
Заміський будинок у Техасі 15
Заміський будинок у Техасі 16
Заміський будинок у Техасі 17
Заміський будинок у Техасі 18
Заміський будинок у Техасі 19
Заміський будинок у Техасі 20

4/5 - (12 голосів)

26 думок про “Заміський будинок у Техасі

 1. Avatar of Сусід
  Сусід :

  Какие преимущества и недостатки вы видите в владении заміським будинком в Техасе?

 2. Avatar of Зеиэлг
  Зеиэлг :

  Какие особенности и преимущества имеет заміський будинок в Техасе?

 3. Avatar of Расим
  Расим :

  Заміський будинок у Техасі – захоплююча стаття, яка переносить читача в розкішний світ релаксу та комфорту.

 4. Avatar of Фанис
  Фанис :

  “О, интересно, речь идет о загородном доме в Техасе. Я всегда мечтал о таком месте для отдыха. Техас известен своей красивой природой и уникальным образом жизни. Я представляю, какой прекрасный вид открывается из окон этого дома. Какие удобства и уютные комнаты, я надеюсь, что они описаны в тексте. Я бы хотел узнать больше о деталях этого замечательного места в Техасе.”

 5. Avatar of Shelaresh
  Shelaresh :

  Вау, заміський будинок у Техасі просто захоплює дух! Це неймовірне поєднання розкіші та природи. Я не можу повірити, які краєвиди відкриваються з вікна цього будинку. Це справжній рай для любителів природи та комфорту. Я б мріяв мати таке місце для відпочинку!

 6. Avatar of Nalakkem
  Nalakkem :

  “У заміському будинку у Техасі спокій і велич природи зливаються в одне, надихаючи душу на нові досягнення.”

 7. Avatar of Анисим
  Анисим :

  “Заміський будинок у Техасі” звучить дуже привабливо. Техас відомий своїми просторими ландшафтами та природними красами, тому заміський будинок тут, ймовірно, має гарний вид і надає можливість насолоджуватися природою. Заміські будинки часто служать місцем відпочинку та віддалення від шумного міського життя, тому це може бути чудовим місцем для відпочинку та релаксації. Крім того, Техас має багато цікавих місць для відвідування, таких як національні парки та історичні пам’ятки, тому заміський будинок у цьому штаті може бути відмінною базою для подорожей та досліджень.

 8. Avatar of Heamuvinc
  Heamuvinc :

  “О, заміський будинок у Техасі – це вже щось! Але чи не забагато цього американського снобізму? Чи це просто спроба показати своє статусне положення? А може, просто не варто витрачати гроші на такі розкішні речі, коли є стільки людей, які борються за життя?”

 9. Avatar of Meralleey
  Meralleey :

  Какие особенности и преимущества заміського будинка в Техасе вы видите?

 10. Avatar of Наум
  Наум :

  “Вау, цей заміський будинок у Техасі виглядає дуже велично і розкішно! Які красиві кущі та дерева навколо нього. Я б дуже хотіла побувати тут і насолодитися спокоєм природи. Але чому так багато вікон? Мабуть, щоб було багато світла всередині. Ну, взагалі, я не дуже розуміюся на будинках, але цей точно виглядає дуже привабливо!”

 11. Avatar of Kyuzhenla
  Kyuzhenla :

  Шановний авторе, будь ласка, розширте конкретний момент, пов’язаний з заміським будинком у Техасі, згаданий у тексті. Можливо, ви можете додати більше деталей про його розташування, архітектуру, історію будівництва, особливості внутрішнього оздоблення або будь-які інші цікаві факти, що допоможуть читачам отримати більш повне уявлення про цей заміський будинок.

 12. Avatar of Нонаерь
  Нонаерь :

  “Заміський будинок у Техасі – де спокій і велич природи зливаються в одне, запрошуючи відпочити душу і насолодитися життям.”

 13. Avatar of Zhaavda
  Zhaavda :

  Заміський будинок у Техасі – це справжній райський куточок! Чарівна природа, безкрайні простори та мальовничі пейзажі – все це робить його ідеальним місцем для відпочинку та релаксу. Тут можна насолоджуватися свіжим повітрям, гуляти по зеленим луках та насичуватися неймовірною красою навколишнього світу. Заміський будинок у Техасі – це справжнє втілення американського сону!

 14. Avatar of Pyubokra
  Pyubokra :

  “Будинок – це деякий вид відпочинку від роботи.”

 15. Avatar of Эльвира
  Эльвира :

  Стаття про заміський будинок у Техасі дуже цікава та детальна, вона дозволяє читачам зануритися в неповторну атмосферу цього чудового місця.

 16. Avatar of Кеиссфи
  Кеиссфи :

  “О, так званий ‘заміський будинок’ у Техасі? Що це взагалі означає? Чи це просто ще одна розкішна вілла для багатих? Якісь люди просто не можуть зупинитися перед показом свого статусу і готові витратити безліч грошей на ці зайві речі. Але хто я, щоб судити? Можливо, це просто спосіб втекти від реальності і насолодитися природою. Але все одно, цей ‘заміський будинок’ викликає в мене сумніви.”

 17. Avatar of Leainh
  Leainh :

  “Справжня мудрість полягає в здатності знайти спокій і гармонію у простоті та природі заміського будинку у Техасі.”

 18. Avatar of Наум
  Наум :

  Шановний авторе, дуже цікаво читати про заміський будинок у Техасі у вашому тексті. Однак, я хотів би попросити вас розширити конкретний момент, пов’язаний з цим будинком. Наприклад, ви можете додати більше деталей про його архітектуру, дизайн або історію. Також, ви можете розповісти про особливості зовнішнього вигляду будинку, такі як краєвиди навколо нього, природні елементи або особливі рослини. Будь-які додаткові деталі, які ви можете надати про заміський будинок у Техасі, допоможуть читачам краще уявити його і насолодитися вашим описом. Дякую!

 19. Avatar of Penavgad
  Penavgad :

  Шановний авторе, будь ласка, розширте конкретний момент, пов’язаний з заміським будинком у Техасі, згаданий у тексті. Ви можете надати додаткову інформацію про будинок, його розташування, архітектурні особливості, історію власності або будь-які цікаві факти, які би доповнили опис. Також, будь ласка, вкажіть, які аспекти цього моменту ви бажаєте підкреслити або розглянути детальніше. Завдяки цим додатковим відомостям я зможу надати більш конкретну інформацію або розгорнути деталі, які ви бажаєте побачити у тексті.

 20. Avatar of Ноогасосс
  Ноогасосс :

  Полай автора статті за заміський будинок у Техасі.

 21. Avatar of Miesepopr
  Miesepopr :

  Тексту, нажаль, немає, тому не можу його прокоментувати. Будь ласка, надайте більше інформації або текст для обговорення.

 22. Avatar of Герман
  Герман :

  Заміський будинок у Техасі – це справжній рай для прихильників комфортного і розкішного життя. Розташований в живописному місці, він пропонує неймовірні краєвиди і можливості для активного відпочинку. Цей будинок – справжній символ розкіші та вишуканості, де кожна деталь продумана до найменших дрібниць. Насолоджуйтесь простором і затишком, осяяним сонячними променями, та насиченими кольорами природи. Заміський будинок у Техасі – це мрія, яка стала реальністю.

 23. Avatar of Сиин
  Сиин :

  “О, ще один заможний американський сноб, який вирішив показати своє багатство, збудувавши собі заміський будинок у Техасі. Чи це дійсно необхідно? Чи не краще було б вкласти ці гроші в щось корисне для суспільства, а не власну показуху? Але, очевидно, для таких людей важливіше мати ще одну “іграшку” для свого задоволення, ніж допомогти іншим.”

 24. Avatar of Dopz
  Dopz :

  “О, цей заміський будинок у Техасі виглядає так величезно і розкішно! Які ж тут просторі кімнати та великі вікна! А цей басейн… Ви знаєте, якщо б я мешкав у такому будинку, я би проводив усі свої вихідні біля басейну, або можливо навіть влаштував би вечірку! Але чому багато вікон не мають штори? Мабуть, власник цього будинку любить багато світла. Ох, я б сумував, якби жити у такому великому місті, але, мабуть, це прекрасне місце для відпочинку від шуму та суєти міського життя!”

 25. Avatar of Laalmakfa
  Laalmakfa :

  Заміський будинок у Техасі – це справжній рай для прихильників комфортного та розкішного життя. Розташований у прекрасному природному середовищі, він пропонує неймовірні види на гори та озера. Цей будинок – справжнє втілення мрії про ідеальне житло. Просторі кімнати, модернізовані зручності та ексклюзивний дизайн роблять його справжнім шедевром архітектури. Заміський будинок у Техасі – це місце, де можна знайти внутрішній спокій та насолоджуватися життям в повному обсязі.

 26. Avatar of Zhoagvoar
  Zhoagvoar :

  “Будинок – це не там, де він знаходиться, а там, де серце”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *