Інтер’єр тижня: Будинок у Мадриді

Великий триповерховий особняк у Мадриді (Іспанія) зовні не зазнав особливих змін (якщо не рахувати мансардного поверху).

Але всередині будинку дизайнер Стефанія Карреро (Estefan?a Carrero) спробувала об’єднати відразу кілька стилів, зберігши чарівність Шеббі Шик та старовини із сучасними стандартами комфорту та зручності.

Еклектика такого поєднання не бентежить дизайнера, навпаки – іноді це навмисно наголошується. В одних випадках це виглядає оригінально (у червоному забарвленні старовинних стільців), в інших навмисне – коли садові мармурові вази використовуються як настільні прикраси.

Принаймні це влаштовує власників будинку, які зуміли придбати особняк в історичному та аристократичному кварталі Мадриду “Barrio de las Letras”. Тут, у «Літературному кварталі», свого часу селилися Лопе де Вега та Кеведо.

Інтер'єр тижня: Будинок у Мадриді
Інтер'єр тижня: Будинок у Мадриді
Інтер'єр тижня: Будинок у Мадриді
Інтер'єр тижня: Будинок у Мадриді
Інтер'єр тижня: Будинок у Мадриді
Інтер'єр тижня: Будинок у Мадриді
Інтер'єр тижня: Будинок у Мадриді
Інтер'єр тижня: Будинок у Мадриді
Інтер'єр тижня: Будинок у Мадриді
Інтер'єр тижня: Будинок у Мадриді
Інтер'єр тижня: Будинок у Мадриді
Інтер'єр тижня: Будинок у Мадриді
Інтер'єр тижня: Будинок у Мадриді

5/5 - (9 голосів)

10 думок про “Інтер’єр тижня: Будинок у Мадриді

 1. Avatar of Борис
  Борис :

  Видно, что читатель заинтересован в интерьерном дизайне и жилых пространствах. Возможно, он хочет узнать больше о домах в Мадриде, и какие интересные детали можно найти в их интерьерах.

 2. Avatar of Nyaapanes
  Nyaapanes :

  О, як же цей будинок у Мадриді просто вражає своїм неповторним інтер’єром! Якби тільки всі інші будинки знали, як правильно оформляти простір, як це роблять в Мадриді, то світ був би куди кращим місцем. Але на щастя, є люди, які все знають і можуть нас навчити, як правильно жити і оформляти свої будинки.

 3. Avatar of Tapapzel
  Tapapzel :

  Цікаво, але чи дійсно цей будинок заслуговує на звання “інтер’єр тижня”? Можливо, автор статті просто випадково опинився в Мадриді і не зміг знайти нічого кращого для представлення. Інтер’єр будинку, на мій погляд, здається дещо застарілим і неоригінальним.

 4. Avatar of Saifelesh
  Saifelesh :

  Цей будинок у Мадриді просто захоплює своєю красою та елегантністю. Його витончений інтер’єр вражає своєю деталізацією та розкішшю. Кожна кімната вражає своїм унікальним стилем та виконанням. Це справжній шедевр дизайну, який залишає багато вражень.

 5. Avatar of Goam
  Goam :

  Вау, цей будинок у Мадриді виглядає дуже екзотично! Я не знаю, що це за стиль, але він точно привертає увагу. Цікаво, як виглядають кімнати всередині? Мені подобається, як вони використовують різні кольори та матеріали. Хоча, я не знаю, як люди можуть жити в такому великому будинку, це мабуть дуже складно тримати його чистим!

 6. Avatar of Евлогий
  Евлогий :

  “Кожен будинок має свою історію.”

 7. Avatar of Родион
  Родион :

  Вау, цей будинок у Мадриді виглядає дуже красиво! Я не знаю багато про дизайн інтер’єру, але це місце виглядає дуже стильно і затишно. Які гарні кольори на стінах! І ці меблі – просто чудові. Я б точно хотіла жити в такому будинку. Думаю, власникам тут дуже комфортно.

 8. Avatar of Лаун
  Лаун :

  Дуже вражаючий інтер’єр у будинку у Мадриді!

 9. Avatar of Ховокмюдл
  Ховокмюдл :

  Шановний авторе, дуже цікавий інтер’єр ви описали у своєму тексті “Інтер’єр тижня: Будинок у Мадриді”. Однак, хотілося б докладніше дізнатися про декоративні елементи, які прикрашають цей будинок.

  За вашим описом, в будинку використано багато природних матеріалів, таких як дерево і камін, що створює теплу і затишну атмосферу. Чи можна дізнатися більше про ці матеріали? Як вони використовуються в інтер’єрі? Чи є якісь особливі деталі або рішення, пов’язані з використанням цих матеріалів?

  Також, ви згадали про великі вікна, які заповнюють приміщення світлом і надають прекрасний вид на зовнішній ландшафт. Чи можна дізнатися, які саме види вікон використовуються в будинку? Чи вони мають якісь особливі дизайнерські рішення або функціональні особливості?

  Буду вдячний за розширення інформації про ці конкретні моменти, що допоможуть краще уявити інтер’єр цього

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.