Інтер’єр тижня: Вілла над морем

Власник цього будинку, відомий колекціонер, антиквар Річард Шапіро – за сумісництвом дизайнер. Випадково потрапивши на територію ділянки, що продається біля Брод Біч (Малібу, США), він був вражений видом, що відкривається.

Мистецтвознавець, що тонко відчуває мистецтво, зумів побудувати дивовижний будинок, що органічно поєднує середземноморський стиль, сучасні уявлення про комфорт, віяння модного дизайну.

Shapiro_library1
З фасаду будинок потопає у зелені. Білі стіни, натуральна черепиця даху роблять його схожим на старовинну іспанську або італійську прибережну віллу.

Для більшого ефекту використовують грубі рустикальні елементи натурального каменю, масивні дерев’яні двері, типові віконні решітки.

У цьому ж стилі виконано мальовничий спуск до моря.

Shapiro_library
З боку моря будинок виглядає інакше – як велика скляна стіна, повністю відкрита для морського пейзажу.

Великі скляні двері створюють загальний простір великого холу та внутрішнього дворика.

В інтер’єрах активно використовуються старовинні речі, античні скульптури, стилізовані, старі декоративні елементи.

Створення цього шедевра вимагало від власника трьох років напруженої роботи.

Shapiro_bathroom
Shapiro_portrait

4/5 - (15 голосів)

13 думок про “Інтер’єр тижня: Вілла над морем

 1. Avatar of Богдан
  Богдан :

  Вілла над морем – оазис спокою, де душа відпочиває, а серце знаходить свою втрачену гармонію.

 2. Avatar of Людмила
  Людмила :

  В сообщении обсуждается вилла над морем как интерьер недели. Можно попросить автора расширить описание самой виллы, ее архитектуры, стиля и дизайна. Можно узнать больше о материалах, использованных в строительстве, о цветовой палитре, мебели и декоре. Также можно попросить автора поделиться своим мнением о том, что делает эту виллу особенной и привлекательной.

 3. Avatar of Везантом
  Везантом :

  “О, да, конечно, вилла над морем – это именно то, чего мне не хватало в жизни. Ведь у нас всех так много времени проводится виллами над морем, не так ли? Кажется, что автор этого материала просто пытается создать иллюзию роскоши и привлекательности, но я не вижу ничего особенного или уникального в этой вилле. Просто еще одна из тысячи, которые можно арендовать на курортах. Ничего особенного.”

 4. Avatar of Mubakyusk
  Mubakyusk :

  Шановний авторе, будь ласка, розширте опис інтер’єру вілли над морем. Подробніше опишіть дизайн і стиль кожної кімнати, використані матеріали та кольорову гаму. Також, будь ласка, додайте деталі про вигляд з вікон, наявність тераси або басейну, а також про особливі елементи декору, які роблять цю віллу особливою. Дякую!

 5. Avatar of Шипадбей
  Шипадбей :

  – Як називається інтер’єр тижня? Вілла над морем!
  – Але варто зазначити, що це тиждень уявний, бо реально віллу над морем не всі можуть собі дозволити!

 6. Avatar of Lamekon
  Lamekon :

  Ця вілла над морем – справжнє шедевр архітектури! Її внутрішнє оформлення просто захоплює дух. Великі вікна, що відкриваються на неймовірний вид на море, створюють неповторну атмосферу спокою і розкоші. Кожен детально продуманий елемент інтер’єру додає віллі особливого шарму. Тут кожен може знайти свою оазу спокою і насолодитися неперевершеними краєвидами моря.

 7. Avatar of Гурий
  Гурий :

  1. Які особливості має інтер’єр вілли над морем?
  2. Які кольори та матеріали використані у дизайні цього інтер’єру?
  3. Які елементи декору додають особливого шарму цій віллі?
  4. Які переваги має мешкання на віллі над морем з точки зору дизайну і комфорту?
  5. Які враження викликає цей інтер’єр у вас особисто?
  6. Які можливі варіанти використання простору в цьому інтер’єрі?
  7. Чи є які-небудь особливі деталі або елементи, які вам особисто сподобалися?
  8. Чи викликає цей інтер’єр асоціації з відпочинком і релаксацією?
  9. Які особливості вілли над морем ви б впровадили у своє майбутнє житло?
  10. Які можливі виклики можуть виникнути при створенні інтер’єру вілли над морем?

 8. Avatar of Saalkad
  Saalkad :

  Вау, ця вілла над морем виглядає дуже красиво! Які гарні кольори стін і меблів. І ці великі вікна, через які можна насолоджуватися видом на море. Але я не знаю, що означає “інтер’єр тижня”. Можливо, це означає, що ця вілла є найкращим вибором для проживання на цьому тижні? Чи може це якась модна тенденція в дизайні інтер’єру? Хоча я не розумію всіх цих деталей, ця вілла виглядає дуже привабливо і зручно для відпочинку біля моря.

 9. Avatar of Кагасеинк
  Кагасеинк :

  Ого, ця вілла над морем виглядає дуже гарно! Які чудові кольори стін і меблів. І ці великі вікна дозволяють багато світла увійти. Але я не зовсім розумію, чому вони встановили ці великі камені на підлозі. Можливо, це модний тренд? Але загалом, це місце виглядає дуже затишним і комфортним для відпочинку біля моря.

 10. Avatar of Зирь
  Зирь :

  О, ця вілла над морем виглядає так вражаюче! Які красиві великі вікна, через які можна спостерігати за хвилями. Але як вони зроблені? Чому вони такі великі? І що за матеріал використовувався для підлоги? Чи можна взяти тур та подивитися всередину? Я б дуже хотіла побачити, як все це виглядає зсередини.

 11. Avatar of Косеневис
  Косеневис :

  Стаття “Інтер’єр тижня: Вілла над морем” вразила своїм неперевершеним описом та вибором кольорової гами, яка доповнює ідеально затишний і розкішний інтер’єр цієї вілли.

 12. Avatar of Bevaveorn
  Bevaveorn :

  Інтер’єр тижня: Вілла над морем –
  Де мрії відпочивають, а серце засинає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.