Резиденція в Австралії

Останній проект Джорджії Езра (Georgia Ezra) – не перший успіх молодої талановитої художниці.

Вона чудово зарекомендувала себе за два роки роботи у фірмі «Plus Architecture» – її дебютний проект «Suds Laundrette» привернув увагу публіки та став одним із 25 фіналістів конкурсу IDA Awards 2011 року.

Після цього Джорджія зуміла відкрити власну дизайнерську фірму “G.A.B.B.E.”.

Резиденція в Австралії

Інтер’єри великої резиденції, названої The Brighton Escape – вивірені і гармонійні. У них простежуються останні тенденції сучасного дизайну – використання натуральних матеріалів, велика кількість світла, поєднання зовнішніх та внутрішніх просторів, увага до деталей інтер’єру.

Особливо вдалися дизайнеру внутрішні обсяги великих приміщень, об’єднані овальними сходовими отворами.

За допомогою різновисоких рівнів підлоги, різних матеріалів для стель (зокрема, дерев’яних стельових панелей) – вдалося досягти поділу великих просторів на окремі візуальні зони з відмінним двосвітлим освітленням.

Резиденція в Австралії 2
Резиденція в Австралії 3
Резиденція в Австралії 4
Резиденція в Австралії 5
Резиденція в Австралії 6
Резиденція в Австралії 7
Резиденція в Австралії 8
Резиденція в Австралії 9
Резиденція в Австралії 10
Резиденція в Австралії 11

5/5 - (10 голосів)

19 думок про “Резиденція в Австралії

 1. Avatar of Леся
  Леся :

  В Австралії, в резиденції,
  Живе звірятико з приголомшливою красою.
  Тут він ледь чекає зустрічі з вами,
  Щоб показати свою неповторну милоту.

 2. Avatar of Тарас
  Тарас :

  “Вау, Австралія – це така красива країна! Які гарні пейзажі і природа! А що таке резиденція? Чи це якийсь особливий вид будівлі чи місце? Дуже цікаво дізнатись більше про це!”

 3. Avatar of Беакэй
  Беакэй :

  “Как же я мечтаю посетить резиденцию в Австралии! Я всегда увлекался этой страной и ее культурой. Я представляю, как красиво и роскошно будет внутри этой резиденции. Возможно, она расположена на берегу океана или окружена великолепным садом. Я бы хотел увидеть ее архитектурные особенности и интерьер, и, конечно же, насладиться потрясающим видом. Какое удовольствие будет провести время в таком роскошном месте! Я надеюсь, что однажды моя мечта сбудется и я смогу посетить резиденцию в Австралии.”

 4. Avatar of Сианегль
  Сианегль :

  “О, какая резиденция в Австралии! Но почему она такая пустая? Возможно, это всего лишь фотошоп или просто пустой дом, который никому не нужен. Не так ли? Мне кажется, что это просто попытка создать иллюзию роскоши и богатства, которой на самом деле нет.”

 5. Avatar of Hasael
  Hasael :

  К сожалению, предоставленный текст не содержит достаточно информации для выражения конструктивной критики. Чтобы предложить конструктивную критику, нужно знать, о чем именно речь в тексте “Резиденція в Австралії”. Если вы предоставите более подробную информацию или сам текст, я смогу помочь вам с конструктивной критикой.

 6. Avatar of Алевтин
  Алевтин :

  Статья о резиденции в Австралії прекрасно представляет все преимущества и возможности этой удивительной страны, а также предоставляет полезную информацию для тех, кто рассматривает возможность получения австралийского резиденства.

 7. Avatar of Nyaapanes
  Nyaapanes :

  Автор, твоя статья о резиденции в Австралии полна поверхностной информации и не предоставляет никаких полезных советов или деталей для тех, кто действительно заинтересован в получении резиденства в этой стране.

 8. Avatar of Dayugoval
  Dayugoval :

  К сожалению, текст “Резиденція в Австралії” не предоставляет достаточно информации для того, чтобы сделать конструктивную критику. Для того, чтобы дать более конкретные советы, необходимо предоставить более подробное описание или текст сам по себе.

 9. Avatar of Фуад
  Фуад :

  Какие основные преимущества и привилегии предоставляет резиденция в Австралии?

 10. Avatar of Bianyutya
  Bianyutya :

  “О, какое прекрасное место для проживания – резиденция в Австралії! Правда, надо быть готовым к постоянному борьбе с смертельными животными, ядовитыми пауками и змеями, а также к суровым климатическим условиям, включая сильные жары и опасные лесные пожары. Но, кто не рискует, тот не пьет австралийского пива, не так ли?”

 11. Avatar of Жодюбнань
  Жодюбнань :

  – Чому резиденція в Австралії така популярна серед кенгуру?
  – Бо там їм ніколи не доводиться ходити по снігу!

 12. Avatar of Владислав
  Владислав :

  “Ах, ці резиденції в Австралії – ще один спосіб для багатих і знатних показати своє багатство та статус. Чи дійсно це є щось більше, ніж просто показуха? Можливо, ці грандіозні будівлі лише слугують для задоволення его власників, а не мають жодного значення для місцевого населення. І хто знає, які темні справи можуть приховуватися за цими стінами, коли так багато грошей та влади зосереджено в одних руках.”

 13. Avatar of Ануфрий
  Ануфрий :

  “В резиденції Австралії, душа знаходить свободу, серце – приголомшливу красу, а розум – безмежну можливість.”

 14. Avatar of Ракангхи
  Ракангхи :

  Як читач, я не можу прокоментувати текст про резиденцію в Австралії, оскільки не знаю, який саме текст мається на увазі. Будь ласка, надайте більше деталей або скопіюйте текст, щоб я міг дати конкретну відповідь.

 15. Avatar of Bera
  Bera :

  “Щастя полягає у тому, щоб мати місце, де почуватися як вдома, навіть якщо це на другому кінці світу.”

 16. Avatar of Нефимаусь
  Нефимаусь :

  Текст про резиденцію в Австралії містить достатньо інформації, але можна внести деякі покращення:

  1. Запропонуйте більше конкретних деталей про процес отримання резиденції в Австралії. Наприклад, розкрийте основні критерії, які потрібно виконати, щоб отримати резиденцію, а також процедуру подачі заявки.

  2. Додайте інформацію про переваги, які мають резиденти Австралії. Наприклад, можна згадати доступ до безкоштовної освіти та медичних послуг, можливість працювати та підприємництва в країні, а також можливість подорожувати без обмежень.

  3. Використовуйте більш розбірливу структуру тексту, щоб зробити його більш логічним і зрозумілим. Наприклад, розподіліть текст на розділи, які будуть розглядати різні аспекти процесу отримання резиденції, переваги та можливості для резидентів.

  4. Посилайтеся на джерела або інформаційні ресурси, які підтверджують ваші твердження. Це додасть додаткову вагу вашим ст

 17. Avatar of Miarne
  Miarne :

  Шановний авторе, дуже цікава стаття про резиденцію в Австралії!

 18. Avatar of Maespaonp
  Maespaonp :

  “О, так ви в Австралії були? Як чудово, адже ви ж знаєте все про кожну країну на планеті, правда? Ну тоді ви напевно знаєте, що у резиденції в Австралії кожен день кенгуру приходить на обід, а крокодили заселяються в сусідніх басейнах. Дивно, що ви про це ще не розповіли всьому світу!”

 19. Avatar of Вова
  Вова :

  – Як називається резиденція в Австралії, де живуть кенгуру?
  – Кенгуру-мансіон!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *