Дізнаємося більше про інтер’єри в стилі Лофт

Читаючи газети, переглядаючи інтернет, все частіше зустрічаєш рекламу російських будівельних компаній, які продають апартаменти у інтер’єри в стилі Лофт.

Але що таке лофт, для більшості не знайомих із темою дизайну, залишається загадкою.

Світлий дизайн у стилі Лофт

Поняття “лофт” сформувалося наприкінці 20 років XX у Нью-Йорку в районах Манхеттен та у східному Квінсі.

Брутальний дизайн в стилі лофт

Одночасно з цим, існує й інші думки експертів, що першим місцем розташування приміщень у стилі лофт був район Сохо. Даний район виявився весь забудованим різними заводами та фабриками, причому з метою економії місця вони розташовувалися в безпосередній близькості один до одного.

Однак, з урахуванням економічного зростання в країні, вартість квадратних метрів землі, що додають до центру районів, почала зростати великими темпами і промислові підприємства були змушені перебазувати свої виробництва за межі міста залишивши колишні свої виробничі будівлі, розташовану мало не в центрі. міста порожніми. Дизайн у стилі лофт завдячує своїм походженням цим подіям.

Лофт з яскравими плямами інтер'єру

Вся творча інтелігенція одна з перших, хто звернув увагу на покинуті виробничі будівлі з метою розміщення там власних майстерень, та плюс до всього використовували їх для повсякденного життя, в тому числі й для житла.

Надалі такий спосіб життя сподобався і решті богеми Нью-Йорка.

Лофти почали дорожчати.

Лофт у біло-чорних тонах

Тепер необхідно звернути Вашу увагу на характерні риси дизайну в стилі Лофт.

На особливу увагу в інтер’єрі лофта заслуговують деталі. Все, що було залишено колишніми підприємствами, в тій чи іншій мірі почали використовувати орендарі, що бідують.

Труби, відкриті вентиляційні системи, цегляна кладка, похмурі тони та сотні квадратних метрів насамперед потрапляє Вам на очі. А крім цього, лофт характерний панорамними вікнами: такі вікна в підлогу!

Лофт у стилі мінімалізм у білих тонах

Це вся спадщина фабричного минулого: сходи, різні труби, системи вентиляцій, заводські пристрої тощо. Також варто звернути увагу на вікна. Вікна мають бути, по можливості, широкими та високими (до підлоги) без фіранок, тюлю та штор. Це необхідно для максимального освітлення інтер’єру. Для штучного освітлення часто використовуються навісні люстри.

У зв’язку з тим, що більшість з богеми, або творчої еліти, стали використовувати колишні промислові підприємства, не за їх прямим призначенням, а проводити такі площі: виставки, покази, конференції, спектаклі, концерти і так далі, так далі, лофти виявилися найзатребуванішими та найпопулярнішими приміщеннями НЙ.

Лофт у стилі модерн

Що у свою чергу рано чи пізно, але привело б до агентств з нерухомості біржових брокерів з Улот Стріт. І лофтам дали друге життя.

5/5 - (10 голосів)

18 думок про “Дізнаємося більше про інтер’єри в стилі Лофт

 1. Avatar of Нянд
  Нянд :

  О, конечно, узнаем больше о стиле Лофт! Ведь какой умник не знает, что Лофт – это всего лишь комбинация старых кирпичных стен, металлических труб и немытых окон! А как же без обязательных деревянных балок и недорогой мебели из икеи? Просто гениально!

 2. Avatar of Фидель
  Фидель :

  “У стилі Лофт кожен інтер’єр розповідає свою унікальну історію, де комбінація сміливості і простоти зводиться до гармонії простору.”

 3. Avatar of Накавнни
  Накавнни :

  Це просто неймовірно! Я завжди захоплююся стилем Лофт, і цікаво дізнатися ще більше про його інтер’єри. Вони завжди вражають своєю відкритістю, простотою та неповторним шармом. Не можу дочекатися, щоб відкрити для себе нові ідеї та вдихнути від них свіжий подих в моє життя!

 4. Avatar of Meoneud
  Meoneud :

  Статья про інтер’єри в стилі Лофт допомагає зрозуміти особливості цього напрямку та надихає на створення унікального простору зі своїми власними рішеннями.

 5. Avatar of Zharaols
  Zharaols :

  – Як називається кімната, де всі меблі зроблені зі старих контейнерів?
  – Лофт-контейнер!

 6. Avatar of Gaakkla
  Gaakkla :

  О, я нічого не розумію в цьому стилі Лофт, але здається, що це щось дуже модне і сучасне. Може, це про те, як облаштувати квартиру у стилі підпільних бруклінських майстерень? Або можливо, це про те, як перетворити складське приміщення на затишне місце для життя? Хочу дізнатися більше про цей стиль і, можливо, навіть спробувати створити собі такий інтер’єр.

 7. Avatar of Каповла
  Каповла :

  Статья прекрасно розкриває та детально описує особливості та основні принципи інтер’єрів в стилі Лофт.

 8. Avatar of Lazhosaon
  Lazhosaon :

  “У стилі Лофт інтер’єр розкриває нашу справжню сутність – простоту, автентичність і відкритість до нових ідей.”

 9. Avatar of Капм
  Капм :

  “У стилі Лофт інтер’єр розкриває душу простору, а деталі розповідають про життя його мешканців.”

 10. Avatar of Октябрь
  Октябрь :

  – Я дізнався, що в стилі Лофт немає місця для нудьги – там все відкрите і просторе, навіть ваші секрети!

 11. Avatar of Kimanlal
  Kimanlal :

  Стаття про інтер’єри в стилі Лофт дуже цікава та інформативна, я навіть дізнався багато нового про цей стиль.

 12. Avatar of Цеикнаюхн
  Цеикнаюхн :

  О, як цікаво! Ще одна можливість для геніального експерта в інтер’єрному дизайні розповісти нам, як все вже знає про стиль Лофт. Ну, давайте ж дізнаємося, що ще він зможе нам розкрити, що ми вже не знаємо!

 13. Avatar of Башо
  Башо :

  У лофті знаходимо красу у сили, де простір стає мистецтвом.

 14. Avatar of Kaop
  Kaop :

  “Інтер’єри в стилі Лофт – це лише ще одна модна тенденція, яка швидко зникне. Чи справді варто витрачати гроші на стиль, який може втратити свою актуальність через кілька років? Можливо, краще обрати більш класичний і тривалий дизайн, який буде виглядати елегантно та стильно незалежно від модних тенденцій.”

 15. Avatar of Жуелсеянх
  Жуелсеянх :

  О, вже не можу утриматися від цікавості! Як же це чудово, що ми знову дізнаємось про інтер’єри в стилі Лофт! Адже, як відомо, я вже все знаю про це – я ж практично експерт у всіх сферах! Ну, якщо хтось ще не знає, то буду радий поділитися своїми безцінними знаннями.

 16. Avatar of Ваоменкфи
  Ваоменкфи :

  Стиль Лофт – це справжнє диво архітектури та дизайну! Він поєднує в собі сміливість і елегантність, створюючи неповторну атмосферу. Інтер’єри в стилі Лофт вражають своєю відкритістю, високими стелями, великими вікнами та елементами промислового декору. Цей стиль підходить для тих, хто цінує вільну простору, сміливі рішення та поєднання різних матеріалів. Завдяки Лофту ваш будинок стане справжнім шедевром сучасного дизайну!

 17. Avatar of Сасистати
  Сасистати :

  – Якщо хочете дізнатися більше про інтер’єри в стилі Лофт, то вам потрібно знати одне: ніяких стін! Тільки цегла, цегла і ще раз цегла!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *