Заколисуюча пишнота шпалер у спальню

В інтер’єрі спальні кожна деталь повинна сприяти умиротворенню та якісному сну. Однак, не варто забувати, що це приміщення також має бути комфортним, красивим та затишним, адже тут ви проводитимете третину життя. І саме тому так важливо підібрати гарні шпалери для стін у спальню, колір і фактура яких не дратували б, а допомагали швидше опинитися в царстві Морфея.

Простіше кажучи, до дизайну спальні необхідно підійти з максимальною відповідальністю, щоб не допустити помилок.

 стін у спальню

Шпалери для стін у спальню

Слід зазначити, що забарвлення стін у спальні набагато більш значуще, ніж їх колір у кухні вітальні або передпокої.

Спальня є тим місцем, де хочеться просто розслабитися і комфортно розвалитися на ліжку, а комфорт і емоційний стан людини чималою мірою залежать від квітів, що його оточують. Крім того, велике значення приділяється малюнку та орнаменту, які впливають на настрій приміщення та його пропорції.

У цій статті ми зібрали найактуальніші поради дизайнерів щодо шпалер у спальню та їх грамотного використання в інтер’єрі приміщення.

Чорні шпалери для стін у спальню

Чорні шпалери для стін у спальню

Якого кольору мають бути шпалери для стін у спальню

Необхідно буде підібрати такий колір шпалер для спальні, в оточенні якого ви легко засипали б, і який би сприяв релаксації. При цьому, з будь-яким з кольорів чудово поєднуватиметься білий, світло-сірий, кремовий і нейтральні відтінки.

Чудовий заспокійливий і розслаблюючий вплив на людину надає блакитний колір та різноманітні відтінки синього. Не варто забувати, що за допомогою темно-синього можна затемнити спальню, що тільки посприяє вашому засипанню.

Голуб для стін у спальню

Блакитні шпалери для стін у спальню

Зелений колір рекомендується для людей, які протягом дня зазнають великих психологічних та розумових навантажень, адже сама природа наділила цей колір чудовим відчуттям легкості.

Відмінними нейтральними варіантами є бежевий та сірий колір. Вони не надто сприяють розслабленню, але точно й не напружують. У “холодному” інтер’єрі можна зупинити свій вибір на нейтральному бежево-кремовому кольорі, а от “спекотне” приміщення відмінно охолодять сірі відтінки.

Коричневі тони додають спальні затишку і обволікають неймовірною ніжністю та теплом.

Кімна стилі дикого лісу

Кімната в стилі дикого лісу

У чорній спальні є безліч позитивних моментів, але не мало і недоліків. Однак загалом строгий інтер’єр сприятливо позначається на розслабленні та засинанні. Цілком чорні шпалери для стін в спальню не так і просто відшукати, адже в магазинах в основному пропонуються різні поєднання чорного з білим, сірим, золотавим і сріблястим.

Незважаючи на фактуру та орнамент, за допомогою чорних шпалер можна створити дивовижний інтер’єр у спальні, зробити її воістину розкішним приміщенням. Орнамент тут не має визначального впливу, набагато більше залежить від декору, який здатний наповнити вашу чорну спальню як гламурним блиском, так і драматичними нотками.

Заколисуюча пишнота шпалер у спальню 5 - Max Home

Сині шпалери з ілюстраціями гілок дерев

Коліри, до використання яких слід підійти з обережністю

Інтер’єр спальні не приймає використання червоного та різних відтінків помаранчевого, такі шпалери лише збуджуватимуть і вкотре нервуватимуть. У жодному разі не можна використовувати ці кольори в оформленні приміщень, де спатимуть люди з порушенням сну. Відмінною заміною червоному можуть послужити різні відтінки рожевого, але подібне оздоблення спальні зробить її надто жіночною. Якщо це вас не лякає, тоді наповнити приміщення рожевою ніжністю стане чудовим рішенням.

Не рекомендується також обклеювати спальню яскравими жовтими шпалерами, адже цей колір справляє бадьорий вплив, що зовсім не бажано в цій кімнаті. Однак, вранці ви напевно оціните бадьорий вплив жовтого, який з самого початку дня не тільки відразу приведе вас у тонус, але й налаштує на сонячний позитив.

Краще відмовитися від складних фіолетових шпалер. Цей колір вселяє якийсь занепокоєння. Хоча це твердження правильне лише щодо контрастних яскравих і темних відтінків фіолетового. У спальні чудово виглядатимуть ніжні бузкові нотки або світлий лавандовий відтінок.

Біло- золоті шпалери для стін в спальню width=

Біло-золоті шпалери для стін у спальню

Малюнки, текстури та орнаменти для шпалер в спальню

Не варто забувати і про те, що шпалери для стін у спальню мають бути прикрашені правильним малюнком, причому акцентна стіна може прикрашатися відмінними від інших стін шпалерами. За допомогою малюнка можна задати настрій та стиль приміщенню, зробити його динамічнішим або навпаки спокійнішим. Крім того, малюнок дозволяє грати з візуальним сприйняттям простору у спальні.

Квіткові малюнки шпалер допоможуть наповнити кімнату легким романтичним ароматом. Але майте на увазі: у такому приміщенні домінуючим буде жіночий початок, що далеко не кожному чоловікові до вподоби.

 великим малюнком

Шпалери з великим малюнком

Врівноважити чоловічий і жіночий початок в інтер’єрі спальні допоможе гармонійний союз квіткових мотивів з однотонними, смугастими або картатими шпалерами.

Квіткові шпалери стануть модним акцентом спальні, якщо ви вирішите оформити приміщення у вінтажному стилі. Крім того, такі шпалери чудово виглядатимуть у рамках сільського стилю, особливо якщо доповнити інтер’єр текстилем у квіточку або відповідними шторами.

Клітчасті шпалери наповнять приміщення чоловічими рисами, тому важко підшукати щось найкраще для оформлення чоловічої спальні. Причому можна повністю прикрасити кімнату такими шпалерами або скомбінувати їх з однотонним оздобленням. Не слід забувати, що клітина є характерним малюнком для англійського стилю, що може стати чудовим рішенням для декорування спальні.

Голуб з білими квітами

Блакитні шпалери з білими квітами

У свою чергу смугасті шпалери будуть дуже актуальні для спалень у класичному чи вінтажному стилі. Зазвичай ними обклеюються усі стіни приміщення. При цьому вузьку і яскраву смужку краще використовувати тільки біля ліжка для акцентної стіни, інші ж стіни зробити пастельними або однотонними. Подібне рішення дуже часто застосовують в інтер’єрі спалень сучасного стилю.

Флористичний орнамент стане чудовою прикрасою спальні у класичному, екологічному чи ретро стилі. Ці шпалери надають приміщенню жіночності, роблять його трохи м’якшим.

Геометричний орнамент буде актуальним у рамках будь-якого стилю, але з ним спальня стане трохи брутальнішою і суворішою.

Чорно- золоті шпалери

Чорно-золоті шпалери

Якщо хочете зробити акцент на малюнку, слід зупинитися на однотонних шпалерах для стін у спальню з фактурним малюнком. Тиснення обов’язково внесе різноманітність в інтер’єр спальні, не порушуючи при цьому спокою приміщення.

У спальні чудово виглядатимуть шпалери, що імітують тканину. Особливо якщо підібрати їх в одній кольоровій гамі з подушками та покривалом. Наразі виробники випускають вінілові шпалери під оксамит чи вельвет. Відмінним рішенням стануть шпалери з шовкографією.

Інтер'єр стилем природи

Інтер’єр пронизаний стилем природи

Варіанти для декорування стін спальні

Зараз дизайнерами пропонується безліч найрізноманітніших проектів з обробки стін у спальні за допомогою шпалер. Давайте розглянемо найпопулярніші з них.

Класичним варіантом є декорування всіх стін у приміщенні однаковими шпалерами. У цій ситуації варто придивитися до стриманих за кольором та малюнком рішень.

Широкого поширення набув і дворівневий дизайн, що передбачає поєднання шпалер-компаньйонів. Так, можна дві стіни обклеїти шпалерами в смужку, а решту дві прикрасити флористичним орнаментом.

Причому шпалери-компаньйони можуть бути з однаковим малюнком, але у різній кольоровій гамі. Буває і навпаки: тон один, а ось малюнки різні.

Крупний квітки в узголів'ї ліжка width=

Великий принт квітки в узголів’ї ліжка

Такі шпалери стануть неповторною прикрасою інтер’єру, внесуть у нього різноманітність, гармонійно поєднають чоловічий та жіночий початок. З їх допомогою можна впорядкувати геометрію приміщення, згладити його огріхи.

Дуже часто дизайнери виділяють шпалерами стіну за ліжком. Такий декор отримав назву узголів’я, а вигадали його в країнах Скандинавії, звідки цей прийом поширився по всьому світу.

Для того, щоб акцентувати увагу на одній зі стін, необхідно обклеїти її яскравими шпалерами з малюнком або орнаментом. А інші стіни зробити однотонними. Відмінною підтримкою подібних акцентних шпалер стане ліжковий текстиль (покривала та подушки).

У головах ліжка можна виділити як всю стіну, так і певну її частину.

При цьому межі можна окреслити за допомогою рейок, плінтусів та молдингів.

Не погане рішення, що дозволяє візуально підняти низьку стелю – обклеювання шпалерами не лише стіни за ліжком, а й частини стелі. Плавне перетікання шпалер створить чудовий ефект.

Декор чистих ліній. У подібному інтер’єрі найчастіше дизайнери використовують легкі тканинні або паперові шпалери. Ніжні пастельні тони чудово виглядають у чистому вигляді без жодних малюнків. Якщо ви вирішили зупинитися на тканинному матеріалі, підберіть тонкі і повітряні шпалери.

Не рідко можна зустріти поєднання тканинних та паперових шпалер в оформленні інтер’єру спальні, на практиці це реалізується плавним переходом від одного до іншого. Достатньо просто включити свою фантазію і можна придумати воістину неймовірний дизайн спальної кімнати, благо матеріали дозволяють реалізувати практично будь-яку задумку.

Змішення різних шпалер

Змішування шматків різних шпалер

Як можна оптимально скомбінувати відтінки один з одним

Дизайнери виділяють три основні поєднання:

 • Монохромне — в інтер’єрі домінують два однакові відтінки різної насиченості.
 • Контрастний — поєднання холодних та теплих відтінків.
 • Поєднання з білим, причому в цей колір зазвичай пофарбована стеля.

Біло-сірі шпалери в інтер'єрі спальні width=

Біло-сірі шпалери в інтер’єрі спальні

Можна вигадати і своє цікаве поєднання. Для цього можна помудрити не лише над квітами, а й над фактурою шпалер. Найчастіше зонування спальні відбувається з її функціональних елементів. Так, розрізняють зону сну, яка знаходиться біля узголів’я (частина стіни або ніша), її виділяють контрастними фактурними шпалерами. Рекомендується наповнити це місце теплотою, для цього ідеально підійдуть м’які шпалери з текстилю, але ні в якому разі не глянсове покриття.

Вибір варіантів для обробки шпалерами спальної стіни настільки величезний, що перерахувати їх все просто неможливо. Щоб інтер’єр цього приміщення виблискував пишнотою та одночасно заспокоював, крім грошей та бажання бажано також скористатися послугами професійного дизайнера, який би розумів вас із півслова. Крім того, не варто забувати, що шпалери для стін у спальню мають бути екологічними, адже уві сні ми проводимо близько третини життя.

5/5 - (19 голосів)

22 думки про “Заколисуюча пишнота шпалер у спальню

 1. Avatar of Keekkegne
  Keekkegne :

  “Шпалери в спальні – музика для очей, що колисає душу на ритм сну.”

 2. Avatar of Вебессигс
  Вебессигс :

  – Я повесил заколисывающую пишноту шпалер в спальню. Теперь каждый раз, когда я ложусь спать, она начинает меня укачивать!

 3. Avatar of Дональд
  Дональд :

  О, какая прелесть – заколисывающая пишнота шпалер в спальне! Как же замечательно, что теперь можно не только усыплять детей колыбельными, но и обои могут это делать! Но, позвольте, я все же останусь скептиком. Возможно, стоит задуматься, насколько это практично и функционально. Ведь вместо того, чтобы создавать спокойную и расслабляющую атмосферу для сна, эти обои могут вызвать дополнительную тревогу и беспокойство. А что будет, если кто-то не сможет заснуть под их “заколисывающую” мелодию? Возможно, вместо таких экспериментов стоит оставить обои в роли декоративного элемента, а не пытаться заменить ими наши собственные способы усыпления.

 4. Avatar of Nacankyak
  Nacankyak :

  “Ого, какие красивые картинки на стенах в спальне! Это, наверное, какие-то новые модные тренды в дизайне интерьера. Я не очень разбираюсь в этом, но они точно создают атмосферу уюта и комфорта. Мне нравится, что они такие яркие и разноцветные, это добавляет жизни в комнату. Наверное, это просто хороший способ выразить свою индивидуальность и украсить пространство. Хотелось бы узнать, где можно приобрести такие интересные шпалеры?”

 5. Avatar of Zyuvamatd
  Zyuvamatd :

  О, конечно, заколисывающие пишноты на шпалерах в спальне – это именно то, что мне не хватало в жизни! Кто бы мог подумать, что такая гениальная идея возникнет у кого-то, кто считает себя всезнайкой. Наверное, это просто следующий шаг в эволюции интерьера, который я, конечно же, уже давно предугадал.

 6. Avatar of Насз
  Насз :

  “Музыка успокаивает и украшает жизнь”

 7. Avatar of Викентий
  Викентий :

  Пишнота шпалер у спальню – музика для снів, що лелекають душу.

 8. Avatar of Nakazhnar
  Nakazhnar :

  Шпалери в спальні – сон з кольоровими крилами.

 9. Avatar of Gasazaukk
  Gasazaukk :

  Дуже цікава стаття про заколисуючу пишноту шпалер у спальню!

 10. Avatar of Нохежюолб
  Нохежюолб :

  Заколисуйся пишнотою шпалер, в спальні знайдеш покій безмежний.

 11. Avatar of Шоюл
  Шоюл :

  Будь ласка, розширте опис заколисуючої пишноти шпалер у спальню.

 12. Avatar of Саакнамел
  Саакнамел :

  О, як чудово! Нарешті знайшов ідеальний спосіб заспокоїти своє надмірне самовпевнення – заколисуюча пишнота шпалер у спальню! Хіба що тепер ти зможеш почувати себе як справжній експерт у всьому, навіть коли спиш!

 13. Avatar of Милен
  Милен :

  Ваша стаття про заколисуючу пишноту шпалер у спальню була надзвичайно захопливою та вдумливою.

 14. Avatar of Дотебвуф
  Дотебвуф :

  “О, як чудово! Ніщо не може забезпечити глибокий і спокійний сон, як заколисуюча пишнота шпалер у спальні. Хіба що краще буде, якщо кожен день розпочинати зі збільшенням дози кави для збереження такого розкішного декору.”

 15. Avatar of Зааниврка
  Зааниврка :

  Ваша стаття про заколисуючу пишноту шпалер у спальню просто захоплива!

 16. Avatar of Kazenyufd
  Kazenyufd :

  – Я решил повесить заколисывающую пишноту шпалеру в спальню, чтобы уснуть быстрее. Теперь я просто лежу и жду, когда она меня укачает!

 17. Avatar of Андоим
  Андоим :

  – Чому в спальні завжди важливо мати заколисуючу пишноту шпалеру? Щоб навіть стіни знали, що ти хочеш спати!

 18. Avatar of Алексей
  Алексей :

  Цей текст від імені читача залишає багато питань. Заколисуюча пишнота шпалер у спальню – що саме мається на увазі? Чи це опис стилю шпалер? Чи можливо, це відтворення ефекту, який вони створюють у спальні? Бажано більше конкретних деталей, щоб зрозуміти, що саме автор хотів висловити.

 19. Avatar of Peobeang
  Peobeang :

  “О, так отже, ще одна модна тенденція – заколисуюча пишнота шпалер у спальню. Ну що можна сказати, сміливість дизайнерів не має меж. Але, чесно кажучи, чи дійсно хтось потребує шпалер, які нагадують колиску? Можливо, це спроба заспокоїти дорослих, що вже не мають можливості засинати в колисці. Але якщо чесно, мені здається, що це просто зайва прикраса, яка нічого не додає до комфорту та затишку в спальні.”

 20. Avatar of Mamukyucc
  Mamukyucc :

  Цей текст про заколисуючу пишноту шпалер у спальню просто захоплює! Я уявляю, як ці шпалери м’яко видаються на дотик і створюють таку атмосферу затишку та спокою. Їхні візерунки, можливо, відображають ніжні квіти або мальовничі ліси, що допомагають розслабитися після напруженого дня. Цей декор точно створить чудову атмосферу для гарного сну і ранкового пробудження з посмішкою на обличчі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *