Сільський стиль у сучасному виконанні

Готель у Борміо (Італія) – дуже новий, він відкритий у 2012 році. Міланська студія дизайну “Antonio Citterio Patricia Viel and Partners” зуміла об’єднати в будівлі “Eden Hotel” принадність сільського побуту та сучасні зручності.

Готель впадає у вічі, помітний здалеку – і зроблено це простими способами. Чотири корпуси, об’єднані переходами в один будинок, мають різну ширину та форму фасадів. Простий прийом відразу робить контури готелю привабливими та нестандартними. «Вступ до сільського стилю» так само починається з екстер’єру готелю. Нарочито примітивна дерев’яна огорожа і дощате облицювання стін готують гостя до того, що на нього чекає всередині.

Особливості готелю – простота, досягнення цілей дизайну лаконічними штрихами. У вхідному холі враження домашнього затишку досягається каміном, що горить, оригінальними дерев’яними тумбами-столиками, нерівно обрізаним килимовим покриттям, старовинними лижами-снігоступами.

Ресторан залитий світлом із величезних скляних стін, затишок створюється м’яким пристінним диваном, хутряними шкурами на кріслах.

До речі, стилізація під сільський стиль ніколи не змушує дизайнерів пожертвувати вимогами комфорту. Сучасні склопакети настільки хороші для ізоляції, що дозволяють функціонувати нові технології пасивного теплообміну.

Те саме можна сказати і про сантехнічні приміщення – вони сучасні, комфортні та функціональні.

Сільський стиль у сучасному виконанні

У номерах атмосфери сільського стилю дизайнери домагаються за допомогою тканин у чорно-білу клітку, домотканих доріжок, масивних дерев’яних меблів, плетених кошиків для речей, дерев’яних стінових панелей. Найбільш «сільське» приміщення готелю – зовнішня тераса.

Тут повний набір сільських атрибутів – старовинна жаровня, столики з деревних цурбаків, плетені з лози крісла, вкриті овечими шкурами.

Весь «Eden Hotel» – яскрава ілюстрація того, як можна мінімальними засобами досягти поставленої мети, виявивши при цьому тонке почуття міри.

Сільський стиль у сучасному виконанні 2

Сільський стиль у сучасному виконанні 3

Сільський стиль у сучасному виконанні 4

Сільський стиль у сучасному виконанні 5

Сільський стиль у сучасному виконанні 6

Сільський стиль у сучасному виконанні 7

Сільський стиль у сучасному виконанні 8

Сільський стиль у сучасному виконанні 9

Сільський стиль у сучасному виконанні 10

Сільський стиль у сучасному виконанні 11

Сільський стиль у сучасному виконанні 12

Сільський стиль у сучасному виконанні 13

Сільський стиль у сучасному виконанні 14

Сільський стиль у сучасному виконанні 15

Сільський стиль у сучасному виконанні 16

Сільський стиль у сучасному виконанні 17

Сільський стиль у сучасному виконанні 18

4/5 - (15 голосів)

18 думок про “Сільський стиль у сучасному виконанні

 1. Avatar of Зазапюлг
  Зазапюлг :

  “О, да, конечно, сельский стиль в современном исполнении – это просто шедевр! Кто бы мог подумать, что кто-то захочет слушать о деревне в наше время, когда у нас есть такие глубокие и проникновенные тексты о любви к деньгам и поверхностности. Но, конечно, сельский стиль – это то, что нам всем так необходимо в нашей мудрой и просвещенной эпохе!”

 2. Avatar of Мааовн
  Мааовн :

  Я просто в захваті от сільського стилю у сучасному виконанні! Він такий оригінальний і свіжий! Це надихає мене на нові ідеї і відкриває моє уявлення про моду. Я радий, що сільський стиль знову став популярним і займає своє почесне місце в модному світі. Це просто чудово!

 3. Avatar of Люузазел
  Люузазел :

  “Сільський стиль у сучасному виконанні? Це звучить як намагання прикрасити звичайний кітч елементами сільського життя. Чи такими вони хочуть зробити сучасні пісні більш привабливими для міської аудиторії? Мені здається, що це всього лише модний тренд, який зникне так швидко, як з’явився.”

 4. Avatar of Ростислав
  Ростислав :

  Статья о сільському стилі у сучасному виконанні не привнесла нічого нового або цікавого, а лише повторила вже відомі і застарілі ідеї.

 5. Avatar of Ермил
  Ермил :

  “Сільський стиль у сучасному виконанні – це просто ще одна спроба замаскувати відсутність оригінальності та таланту. Замість того, щоб працювати над новими ідеями та звучанням, музиканти просто вибирають стару, вже відому форму і намагаються привнести в неї трохи сучасності. Це не щось нове або інноваційне, це просто відсутність креативності та оригінальності.”

 6. Avatar of Leleyank
  Leleyank :

  “Сільський стиль у сучасному виконанні? Це звучить як спроба зробити модним те, що вже давно вийшло з моди. Як можна називати щось сільським стилем, коли сучасні технології та інновації повсюди? Це просто ностальгія за минулим, яка нічого не додає сучасній музиці.”

 7. Avatar of Сеуканмза
  Сеуканмза :

  “Отличная статья! Я никогда не думал, что сельский стиль может быть современным. Это так интересно, как музыка и мода могут смешиваться вместе. Я бы хотел узнать больше о том, какие элементы сельского стиля можно использовать в повседневной жизни. Может быть, я даже попробую добавить немного сельского шарма в свой гардероб!”

 8. Avatar of Ноогасосс
  Ноогасосс :

  “Старе вбрання краще нового розуму”

 9. Avatar of Севастьян
  Севастьян :

  “Сільський стиль у сучасному виконанні? Це просто ще одна спроба витягнути забуті та застарілі традиції з глибинок минулого. Замість того, щоб розвивати нові ідеї та експериментувати з музикою, ми знову повертаємося до нудного та непривабливого сільського стилю. Це не щось нове або оригінальне, це просто ретроградський крок у музичному світі.”

 10. Avatar of Налаглунь
  Налаглунь :

  – Чому сільській стилістці не подобається сучасна мода?
  – Бо вона каже, що на селі носити гумові чоботи і солом’яний капелюх – не fashion, а вона думала, що це її гардероб!

 11. Avatar of Даиотс
  Даиотс :

  Сільський стиль у сучасному виконанні – це справжнє диво! Він здатен перенести нас у затишну атмосферу села, де простота і натуральність є найважливішими цінностями. Музиканти, що виконують сільський стиль, вміло поєднують традиційні інструменти з сучасними музичними течіями, створюючи неповторну симфонію звуків. Це музика, яка здатна зворушити душу і надихнути на нові досягнення. Сільський стиль у сучасному виконанні – це справжня насолода для вух і джерело натхнення для усіх, хто любить музику.

 12. Avatar of Федор
  Федор :

  – Чому сільській стилістці не подобається міський одяг?
  – Бо вона каже, що він занадто “хай-тек” для неї – замість смартфона вона використовує куряче яйце як аксесуар!

 13. Avatar of Haaelsh
  Haaelsh :

  Ваша стаття про сільський стиль у сучасному виконанні вражає своєю оригінальністю та вмінням поєднувати традиційні елементи з сучасними тенденціями.

 14. Avatar of Андрэ
  Андрэ :

  – Чому селяни вирощують так багато курей?
  – Тому що вони хочуть, щоб їхні яйця були “фермерські” – з автографом!

 15. Avatar of Zhoagvoar
  Zhoagvoar :

  Сільський стиль у сучасному виконанні – це захоплююче поєднання традиційних елементів сільського життя з сучасними тенденціями. Цей стиль відображає простоту, натуральність і зв’язок з природою. Він привносить свіжість і оригінальність в сучасну моду, музику, мистецтво і дизайн. Сільський стиль у сучасному виконанні вражає своєю автентичністю і вмінням поєднувати традицію з інноваціями. Він створює неповторну атмосферу, яка переносить нас у затишне село, де можна насолоджуватися простотою і красою сільського життя.

 16. Avatar of Флорентий
  Флорентий :

  Шановний авторе, дуже цікаво було прочитати вашу статтю про сільський стиль у сучасному виконанні. Однак, я б хотів попросити вас розширити деякі деталі про цей конкретний момент.

  У вашому тексті ви згадуєте, що сільський стиль у сучасному виконанні поєднує традиційні елементи сільського життя з сучасними модними тенденціями. Це дуже цікаво, але можливо ви могли б розширити цей аспект, наведучи конкретні приклади таких поєднань.

  Також, ви зазначаєте, що сільський стиль у сучасному виконанні відображає повагу до природи та екологічних цінностей. Це дуже актуальна тема, і було б цікаво дізнатися більше про те, як саме ці цінності втілюються в сільському стилі. Можливо, ви могли б навести приклади використання природних матеріалів, екологічно чистих технологій або інших аспектів, які підкреслюють цю повагу до природи.

  Крім того, ви згадуєте, що сільський стиль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *