Інтер’єр тижня: “Бетховен Холл” у Нью-Йорку

На верхніх поверхах будівлі у старому районі Іст-Віллідж (Нью-Йорк, США) раніше розташовувався концертний зал.

Фотограф Грегорі Колберт (нинішній господар двоповерхової квартири) доклав багато зусиль, щоб перетворити його на елітне житло.

Але ніякі хитрощі дизайнерів не зуміли перетворити величезні обсяги в нормальне житлове приміщення.

Американську «гігантоманію» можна побачити в кожній з десяти кімнат – холі, що залишився схожим на літаковий ангар, гігантської студії з кухнею, спальні, в який можна розмістити солдатський плац.

Властивий американському дизайну еклектизм проглядає у всьому, особливо в одній із спалень, де античний стиль поєднується з «африканським» та «скандинавським».

Інтер'єр тижня
Використання дорогих матеріалів, меблів, авторських прикрас багаторазово підняли ціну «Бетховен Холла» (з 6 мільйонів доларів у 2004 році – до 25 000 000 сьогодні), але не зробили квартиру твором дизайнерського мистецтва.

Інтер'єр тижня
Інтер'єр тижня
Інтер'єр тижня
Інтер'єр тижня
Інтер'єр тижня
Інтер'єр тижня
Інтер'єр тижня
Інтер'єр тижня
Інтер'єр тижня
Інтер'єр тижня
Інтер'єр тижня
Інтер'єр тижня
Інтер'єр тижня
Інтер'єр тижня
Інтер'єр тижня

5/5 - (9 голосів)

9 думок про “Інтер’єр тижня: “Бетховен Холл” у Нью-Йорку

 1. Avatar of Bainimses
  Bainimses :

  Попросите автора расширить описание интерьера “Бетховен Холла” в Нью-Йорке, включая детали о его архитектурном стиле, декоре, освещении и общей атмосфере помещения.

 2. Avatar of Деедюбой
  Деедюбой :

  “Бетховен Холл в Нью-Йорку? Какая странная комбинация. Я думал, что Бетховен связан с Веной и Германией, а не с американским городом. Это просто еще одна попытка создать иллюзию престижа и культурности, но на самом деле, это просто маркетинговый трюк.”

 3. Avatar of Paumnek
  Paumnek :

  “Музика – це мова, яку розуміють всі”

 4. Avatar of Баочюсянн
  Баочюсянн :

  “Бетховен Холл” у Нью-Йорку – справжнє диво архітектури і дизайну! Цей інтер’єр втілює в собі елегантність, розкіш і класику. Кожна деталь, кожен елемент внутрішнього оздоблення вражає своєю красою і витонченістю. Тут відчувається дух великого музичного генія – Бетховена. “Бетховен Холл” – справжній рай для шанувальників мистецтва і музики.

 5. Avatar of Радислав
  Радислав :

  “У музиці Бетховен Холлу відкривається душа Нью-Йорка, де мелодії стають вікнами у світ безмежних можливостей.”

 6. Avatar of Lemanpov
  Lemanpov :

  “Бетховен Холл” у Нью-Йорку – справжнє диво архітектури, яке захоплює своєю красою і величчю. Цей інтер’єр створений з такою майстерністю, що відчуваєш себе у справжньому палаці музики. Кожна деталь відображає величезне шанування до музичного мистецтва. Це місце, де звучать найвизначніші твори Бетховена, і якщо ви музичний поціновувач, обов’язково відвідайте цей чарівний холл.

 7. Avatar of Becadaors
  Becadaors :

  О, як це чудово, що цей інтер’єр отримав таку високу оцінку від експерта, який, очевидно, знає все про всі інтер’єри у світі. Ну, що ж, дякую за це незаперечне знання!

 8. Avatar of Лоинамовь
  Лоинамовь :

  Це така красива назва – “Бетховен Холл”! Я вже уявляю, які чудові музичні виступи можуть відбуватися тут. Якщо це у Нью-Йорку, то, напевно, величезний зал зі світлом і дорогими меблями. А може, це місце, де вчать грати на музичних інструментах? Хотілося б дізнатися більше про цей “Бетховен Холл”!

 9. Avatar of Таеерь
  Таеерь :

  “Бетховен Холл” у Нью-Йорку – це справжнє диво архітектури та дизайну. Цей інтер’єр вражає своєю розкішшю та елегантністю. Кожна деталь, починаючи від величезних люстр і закінчуючи розкішними меблями, створює атмосферу розкоші та вишуканості. “Бетховен Холл” – це місце, де можна насолодитися музикою та відчути себе частиною великого мистецтва. Це справжній шедевр, який варто побачити своїми власними очима.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *