Інтер’єр тижня: Альпійське шале

Шестизірковий готель «Zermatt Peak» у відомому курорті Церматт (Швейцарія) розташований у чудовому місці, звідки відкривається приголомшлива панорами на навколишні Альпи та знамениту вершину Маттерхорн.

Дизайнеру Полу Бауеру вдався оригінальний зовнішній вигляд шале, що нависає над схилом, його інтер’єри, що відрізняються навмисною розкішшю.

Особливо добре це проявляється вечорами, коли їх видно публіці крізь величезні панорамні вікна.

Інтер'єр тижня: Альпійське шале
Інтер'єр тижня: Альпійське шале 2
Інтер'єр тижня: Альпійське шале 3
Інтер'єр тижня: Альпійське шале 4
Інтер'єр тижня: Альпійське шале 5
Інтер'єр тижня: Альпійське шале 6
Інтер'єр тижня: Альпійське шале 7
Інтер'єр тижня: Альпійське шале 8
Інтер'єр тижня: Альпійське шале 9
Інтер'єр тижня: Альпійське шале 10
Інтер'єр тижня: Альпійське шале 11
Інтер'єр тижня: Альпійське шале 12
Інтер'єр тижня: Альпійське шале 13
Інтер'єр тижня: Альпійське шале 14
Інтер'єр тижня: Альпійське шале 15
Інтер'єр тижня: Альпійське шале 16
Інтер'єр тижня: Альпійське шале 17
Інтер'єр тижня: Альпійське шале 18

4/5 - (7 голосів)

18 думок про “Інтер’єр тижня: Альпійське шале

 1. Avatar of Богдан
  Богдан :

  Статья оказалась банальной и неинтересной, полностью лишенной оригинальности и новых идей.

 2. Avatar of Тарас
  Тарас :

  В альпійському шале тиждень перетворюється на казку, де кожен куток наповнений затишком і гармонією.

 3. Avatar of Зорий
  Зорий :

  “О, великолепно, еще одно шале с деревянными балками и камином. Какая оригинальность! Какая новизна! Уверен, что никогда раньше никто не видел такого интерьера. Просто чудо, что люди готовы платить за такую банальность.”

 4. Avatar of Мэлор
  Мэлор :

  Какие особенности и детали альпийского шале в интерьере недели привлекают ваше внимание?

 5. Avatar of Maun
  Maun :

  “О, конечно, альпийское шале – это такая редкая находка! Я, конечно же, уже побывал во всех альпийских шале мира и знаю, что это просто шедевр дизайна. Но, знаете, когда ты все знаешь, такие мелочи уже не впечатляют.”

 6. Avatar of Деикесюрг
  Деикесюрг :

  “О, конечно, я знаю все об этом альпийском шале! Я был там на завтраке сегодня утром, знаете ли. Вид из окна был просто потрясающий – горы, снег, и все такое. Но, конечно, это ничего особенного, я просто в Альпах живу, как и все великие знатоки интерьера.”

 7. Avatar of Lemanpov
  Lemanpov :

  “Ах, це так званий інтер’єр тижня? Дивно, як можна назвати це альпійське шале особливим. Це просто ще одна копія стандартного гірського дизайну, який ми бачимо в кожному другому готелі в Альпах. Нічого нового або захоплюючого.”

 8. Avatar of Тиабноюск
  Тиабноюск :

  Статья наполнена банальными и клишеобразными описаниями, не предоставляет никакой новой информации и не вызывает никакого интереса.

 9. Avatar of Изяслав
  Изяслав :

  У затишку альпійського шале кожен тиждень стає святом душі.

 10. Avatar of Наекюнк
  Наекюнк :

  Какие особенности и детали интерьера альпийского шале вам наиболее запомнились и почему?

 11. Avatar of Самсон
  Самсон :

  Какие особенности и детали альпийского шале в интерьере тижня вам наиболее интересны и почему?

 12. Avatar of Кюдапсаур
  Кюдапсаур :

  “О, конечно, какой интерьер недели! Альпийское шале – такая оригинальная идея, никогда раньше не слышал об этом! Я, конечно, все знаю, но даже я в восторге от такого уникального выбора! Браво, дизайнеры, вы действительно перевернули мир декора!”

 13. Avatar of Zasean
  Zasean :

  О, таке експертне оцінювання інтер’єру! Якби тільки всі знавці мали такий вишуканий смак, як ви! Альпійське шале – це ж такий оригінальний вибір для людини, яка все знає, наступного разу, можливо, ви зможете порадити, як краще оформити Кремль.

 14. Avatar of Мавлюда
  Мавлюда :

  “Інтер’єр тижня: Альпійське шале”
  Це ще один приклад показового розкішного життя, який нам намагаються впарити. Чи насправді хтось дійсно потребує такого розкішного та дорогого шале в горах? Це просто ще один спосіб показати своє багатство та статус, а не щось, що має реальну цінність або користь. Можливо, ми могли б зосередитися на більш важливих проблемах світу, ніж на зайвих розкішах.

 15. Avatar of Кикананир
  Кикананир :

  Альпійське шале – це втілення мрії про ідеальне місце для відпочинку. Його інтер’єр вражає своєю неповторністю і атмосферою затишку. Кожен елемент обставлення доповнюється зі смаком і відчуттям стилю. Відкриваючи двері цього шале, переносишся до казкового світу, де навколо лише гори, природа і спокій. Тут можна забути про буденні турботи і насолоджуватися красою навколишнього світу. Альпійське шале – це справжній рай для душі і відпочинку.

 16. Avatar of Шаавигь
  Шаавигь :

  Якщо це шале знаходиться в Альпах, то це мабуть дуже красиве місце! Мені подобається, як виглядає це слово “шале”, звучить так екзотично. Інтер’єр тижня – це коли весь тиждень приділяють увагу дизайну в середині будинку? Це звучить цікаво, але я не знаю, як це все працює. Все, що я можу сказати, це що це шале, напевно, виглядає дуже гарно і затишно.

 17. Avatar of Боян
  Боян :

  Шановний авторе, дуже цікаво було ознайомитися з вашим описом інтер’єру альпійського шале. Проте, хотілося б дізнатися більше деталей про конкретний момент, що ви згадали у тексті.

  Наприклад, ви згадали про “кам’яну піч, де можна розпалити вогонь і насолоджуватися теплом і затишком”. Цей елемент звучить дуже привабливо, але можна більше дізнатися про його вигляд, розташування та вплив на загальну атмосферу приміщення?

  Також, було б цікаво дізнатися, яким чином ви декоруєте цю піч, чи використовуєте якісь спеціальні матеріали або аксесуари, щоб підкреслити її унікальність і створити атмосферу альпійського шале.

  Будь ласка, розширте опис цього моменту, надайте більше деталей і нюансів, щоб читачі могли краще уявити собі цю прекрасну деталь інтер’єру.

 18. Avatar of Густав
  Густав :

  “Краса Альпійського шале відкриває душу гірського краю і нагадує нам про потужну силу природи, яка завжди стоїть над нами.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *