Цегляні будинки у сучасному стилі

Будівельний ринок радує різноманітністю пропонованих матеріалів для будівництва будинків та котеджів. Серед них такі відкриття століття як: блоки з пористого бетону, сендвіч-панелі, дерев’яний брус особливої обробки – проте, наші сучасники, як і раніше, вважають за краще використовувати в заміському будівництві стару, перевірену століттями і милий серцю цеглу.

І пояснення цьому – чудові якісні характеристики матеріалу. Цегляний будинок – це все також престижно і не менш дорого. Тим не менш, цегляні особняки ніколи не перестануть користуватися попитом, оскільки відрізняються просторістю, затишком і готові віками, вірно, захищати своїх власників від природних катаклізмів.

Будинки з цегли: добре чи погано?

«Останнім, але не найменшим недоліком залишається висока вартість робіт з реалізації ідей зведення цегляних будинків»

Список переваг цегли відкривають архітектурні можливості матеріалу. З нього можна будувати будинки будь-якої стилістичної спрямованості, архітектурної складності та поверховості. При акуратній роботі та якісно виконаній кладці фасад будинку не потребуватиме додаткових оздоблювальних робіт.

Далі йде довговічність. Цегла відноситься до надзвичайно зносостійких матеріалів. Його висока міцність забезпечується стійким протистоянням до будь-яких негативних впливів, зокрема:

1. Висока вологість.
2. Температурним перепадам.
3. Деформування.
4. Гнієнню.
5. Поразку пліснявою та грибками.

цегляний будинок

Цегляний будинок відрізняється своєю довговічністю

Завдяки цьому, будинок не буде багато десятиліть потребувати ремонту. Більш того, відбудувавши його в оригінальному проекті, ви отримаєте справжнє спадкове володіння, яке не соромно залишитиме своїм нащадкам.

Екологічність об’єкта також на висоті. Цегла виробляється тільки з природних компонентів, що гарантує будинку відмінний мікроклімат, а мешканцям – повну безпеку.
цегляний будинок

Цегла забезпечує будинку відмінний мікроклімат

Якщо подивитися проекти цегляних будинків, то неможливо буде не відзначити товщину стін у них. Потужність несучих конструкцій стане запорукою чудової звукоізоляції, що дасть змогу відгороджуватися від світу та насолоджуватися тишею, навіть живучи у зоні жвавих автотрас.

Оскільки йдеться про заміські будинки, актуальним питанням буде біологічна стійкість матеріалу. Цегла не боїться зубів гризунів, підступності грибків та атак комах.

Цегляний будинок пожежобезпечний. Матеріал не горить і добре витримує високі температури. Винятком у цьому правилі є його газосилікатний варіант.
цегляний будинок

Цегляний будинок повністю пожежобезпечний

Говорячи про недоліки цегли, потрібно відзначити його дрібнокаліберність, що породжує високу трудомісткість робіт з кладки. Це бич не всіх типів матеріалу. Існують його типорозміри, аналогічні параметрам піноблоків. Яскравим представником вважатимуться блок теплої кераміки.

Цегляне будівництво – це робота “мокра”, що вимагає використання цементного розчину і, як наслідок, подачі води в будівельну зону. Це породжує сезонне обмеження для проведення робіт. У морозну погоду вони просто припиняються.

Велика вага штучного виробу спричиняє незручності при транспортуванні та вантажно-розвантажувальних роботах. На будівництві солідних об’єктів для останніх доведеться залучати автонавантажувач чи кран. Цей же недолік вимагатиме облаштування великого, обов’язково армованого фундаменту.

Висока температурна інерційність стане причиною тривалого прогріву стін, що спричинить суттєві витрати на опалення.

Декого може лякати тривала усадка будинку з цегли. Вона може тривати близько року. Оскільки цегла – матеріал достатньої жорсткості, то усадка стін буде не надто значною. Проте починати в цей період оформляти інтер’єр не раціонально. Якщо відкладати новосілля у ваші плани не входить, тоді ведіть обробку специфічними матеріалами, що не реагують на усадкові процеси:
1. Гіпсокартон.
2. Пластиком.
3. Стіновими панелями.

Ну і останнім, але не найменшим недоліком, залишається висока вартість робіт з реалізації ідей зведення цегляних будинків. Причому дорого коштує не лише праця робітників, а й сам будівельний матеріал.

Вибираємо проекти цегляних будинків

Будівництво будь-якого об’єкта, а тим більшелее власного будинку, повинно починатися з пошуку відповідного проекту. Що в ньому має бути відображено?

1. Кількість поверхів.
2. Число та розташування кімнат.
3. Число та розташування підсобних приміщень.
4. Тип фундаменту.
5. Спосіб вигонки стін.
6. Варіант монтажу покрівлі.
7. Схеми розведення водопровідної, газової системи.
8. Електромонтажні схеми.
9. Схеми прокладання каналізації.

цегляний будинок

Приклад проекту цегляного будинку

Як би ви не хотіли заощадити на цьому етапі, слід розуміти, що самостійно скласти грамотний проект будівництва цегляного будинку неможливо. Прийде купувати стандартні варіанти забудови або робити замовлення архітекторам на розробку індивідуального проекту. Не варто забувати, що від якості проектування майбутнього будинку залежить не лише швидкість будівництва, а й комфортність проживання у ньому вашої родини.

Будинки із цегли вважають класикою будівництва приватних домоволодінь. Загляньте на сайт будь-якої будівельної фірми, що попалася на сторінці. Ви побачите, що левову частку пропозицій, що називають «під ключ», становлять саме цегляні варіанти будов. Однаково широко представлені проекти, як одноповерхових будинків, і великих котеджів, які, незважаючи на свою ціну, незмінно користуються попитом у багатьох забудовників.

Архітектура та стилістика сучасних цегляних будинків

Цегла славиться різноманітністю фактур та колірного рішення, що дозволяє вибудовувати будинки не просто з красивими фасадами, а по-справжньому витримані у певних стилістичних напрямках. Вам залишається лише обирати.

Романський стиль

Напрямок, що передував готиці і зібрав у собі багато елементів давньоримської архітектури. Ідей цегляних будинків такого типу сучасними проектувальниками пропонується чимало. Ви одразу дізнаєтеся про ці, наповнені торжеством і спокійною силою, будівлі. Вони викликають асоціацію швидше з оборонними спорудами на кшталт фортець, ніж з житловими об’єктами. Характерними рисами романської архітектури є:
1. Масивні стіни, що вражають своєю монументальністю, цегляної кладки.
2. Велика кількість цегляного декору на фризах, фронтонах, а також в області дверних та віконних отворів.
3. Циркульні арки.

цегляний будинок

Проект будинку в романському стилі

Готика

Цей час вважається розквітом цегляного будівництва. Причому в архітектурі цегляних будинків готичного стилю ви не побачите скульптурних груп, які загалом характерні для даного напрямку. Красу стінам надають кольоровим контрастом, використанням у кладці різнотипної цегли (червоної, глазурованої), включення каменю і вапняної штукатуркою. Замкові ноти, притаманні готичній архітектурі, не втратили своєї популярності й у наші дні, бо, незважаючи на свою похмурість, вони несуть із собою романтичний настрій.
цегляний будинок

Цегляний будинок у готичному стилі

Хочете жити в котеджі, що навіває таємничість – шукайте проекти цегляних будинків з піднесеними баштами, вузькими, немов бійниці, вікнами і високими склепіннями.

Барокко

Будинки цієї архітектури відрізняються помпезністю конструкції та розкішшю декору. Привертають увагу плавні вигини фасадних ліній, велика кількість колон.
цегляний будинок

Фасад цегляного будинку у стилі бароко

Англійський стиль

У традиційному вигляді архітектура англійських будинків із цегли є змішанням георгіанського та вікторіанського стилю будівництва. Характерною ознакою такої будови сьогодні залишаються червоноцегляні стіни. Двоповерхова конструкція обов’язково увінчується невеликим нежитловим горищем, що виконує роль комірки або приміщення для сушіння білизни. У сучасному виконанні горищний простір може бути переобладнано в мансарду.
цегляний будинок

Цегляний будинок в англійському стилі

Фасад відрізняється строгістю ліній та практичною відсутністю декору. Характерною ознакою стилю є симетричність будови, що має на увазі ідентичність розподілу по фасадній поверхні вікон та наявність парних труб на даху.

Сільський стиль

Ознакаом провансу, кантрі та інших подібних напрямів є оздоблення фасадів. На світлих, оштукатурених стінах обов’язково залишають острівці навмисне грубої кам’яної кладки, які стають декоративною родзинкою.
цегляний будинок

Фасад будинку в сільському стилі

Класика

Це проекти цегляних будинків для тих, кому дорогі та хто готовий зберігати сімейні цінності у віках. У будівництві подібних конструкцій червона цегла ніколи не комбінується із сучасними будівельними матеріалами. Пластикові вікна та скляні двері на фасаді такого будинку виглядатимуть просто безглуздо. Будинок у класичному стилі – це правильність пропорцій та ліній, а також абсолютна натуральність.
цегляний будинок

Приклад будинку в класичному стилі

Модерн

Стиль складних, але надзвичайно спокійних, у плавних лініях, архітектурних рішень. Тут немає місця симетрії. У фаворі орнаменти та форми, що стилізують плавність вигинів та переплетень гілок рослин. Фасади таких цегляних будинків відрізняються округлістю контурів отворів, елементами декору яких є ковані ґрати та глазурована кераміка. Особливу увагу приділено оформленню вікон. Замість простих стекол і рам використовують вітражі, вставлені в палітурки хитромудрого малюнка.
цегляний будинок

Цегляний будинок у стилі модерн

Свій розвиток стиль отримує, в основному, у міських особняках та заміських віллах, рідше – дачних спорудах. Яскрава архітектура ідей модерну, що запам’ятовується, в цегляних будинках виглядає пропагандою індивідуальності. Як і століття тому, жити в них комфортно, затишно та спокійно.

Хай-тек

Цей стиль – справжнє торжество раціоналізму. Їхня архітектура надлаконічна у своїй надмірній лінійності, холодності, абсолютної функціональності та повній технічності, проте при цьому будинки не дозволяють відірвати від себе погляду. Основна стилістична риса – максимум простору та світла. Ідеальні пропорції будівлі, у поєднанні з практичним декором, надають екстер’єру будинків із цегли незвичайну привабливість. Фасади приваблюють холодним блиском скла та металу, якими активно доповнюють цегляну кладку, та практичною відсутністю дрібних архітектурних конструкцій.
цегляний будинок

Сучасний цегляний будинок у стилі хай тек

Аскетизм архітектурного декору з лишком компенсується контрастністю кольору. Часто пропонуються проекти, де в обробці фасадів використані тандеми червоного та чорного, білого та чорного, а також відтінок сріблястого металіка.

Американський стиль

По суті, архітектура його будинків є переродженням староєвропейського спрямування. Особливістю стилю можна назвати демонстрацію масштабності будови та її багатства. Поєднання дивне, проте, що дозволяє сприймати такі будинки з цегли, як єдиний архітектурний комплекс. Американський стиль домобудівництва відрізняє симетрія, просторість кімнат, каскадність дахів, велика кількість величезних вікон, часто доповнених віконницями, наявність колон, високих і широких центральних сходів, іноді – шпилів. Фасади цегляних будинків обробляються світлою штукатуркою. Рельєфні деталі якщо і є в декорі, то в мінімальній кількості. Будинки просто пашать розкішшю, всіма способами демонструючи успішність своїх господарів.
цегляний будинок

Традиційний американський цегляний будинок

Стиль прерій

Він теж подарований нам американською культурою, але на відміну від вищеописаних будов, що привертають увагу, будинки стилю прерій орієнтовані на повну інтеграцію в навколишній ландшафт. У дизайні привертають виражені, підкреслено горизонтальні лінії форм, що асоціюються з пейзажами прерій, шатровий (іноді плоский) дах, що закінчується широкими звисами, лінійно встановлені вікна.
цегляний будинок

Будинок з цегли в стилі прерій

Стилю притаманний мінімалістичний декор та наявність центрально розташованої камінної кімнати, символізкеруючою домівка. Гнучкі геометрії в будинках з цегли домагаються шляхом скління галерей, облаштування балконів, додавання парапетів, стертістю кордонів між терасою і внутрішнім інтер’єром. Місця загальної доступності оформлюються як офіційні зали.
цегляний будинок

Інтер’єр будинку в стилі прерій

Популярні проекти цегляних будинків

Європейський варіант

Будинки подібної споруди відносять до найпопулярніших архітектурних рішень у сучасному домобудівництві. Консервативні, засновані на будівельних традиціях минулого будинку, чудово гармонують із нашим ландшафтом.

Європейському будинку притаманна правильність геометрії форм, ускладнених еркерами. Найчастіше їм надають пропорції квадрата.

Цокольна зона оформляється кам’яною кладкою чи плиткою. Дах ставиться двох або чотирисхилий. Покрівельним покриттям служить традиційний матеріал – червона черепиця. До речі, все частіше в проектах європейських будинків із цегли натуральну черепицю замінюють більш практичним сучасним металевим аналогом.
цегляний будинок

Цегляний будинок у європейському стилі

Вхідні двері мають контрастувати з колірним рішенням фасаду. Віконні отвори не відрізняються великими розмірами, але можуть мати не лише стандартний вигляд прямокутника, а й аркову форму.

При внутрішньому плануванні основний акцент робиться на ефективності використання простору, що дозволяє розмістити навіть на відносно невеликій корисній площі всі житлові та підсобні приміщення.
цегляний будинок

Інтер’єр будинку в європейському стилі

Німецький варіант

Основа таких будинків – раціональність, практичність та, природно, властива німцям максимальна економічність. Ці риси стилю виявляються абсолютно у всьому:

  • планування;
  • виборі матеріалів;
  • конструкційні особливості;
  • оформлення.

Форма будівель також тяжіє до квадратної.
цегляний будинок

Цегляний будинок у німецькому стилі

Віконні отвори традиційного німецького будинку невеликі. Масивні прямокутні або арочні рами поділені палітурками. У низці проектів цегляних будинків передбачені віконниці.
цегляний будинок

Будинок у німецькому стилі зі віконницями

Привертає увагу вхідна група. Двері німецьких будинків завжди надійні, зроблені з якісного дерев’яного масиву, які часто контрастують з кольором стін. Цоколь завуальований під кам’яну кладку. Обов’язковою є наявність балкончиків або еркерів. Останні можуть стати архітектурною особливістю німецьких проектів.
цегляний будинок

Дерев’яні балкончики – особливість будинків у німецькому стилі

Ідеї внутрішнього планування цегляних будинків такого типу базуються на максимально ергономічному використанні наявного простору, чого досягають практичною відсутністю коридорів та переходів. Висота будов максимум два поверхи плюс обов’язкова мансарда.

Провансальський варіант

Особливістю даних проектів цегляних будинків є їхній витончений екстер’єрний романтизм. Щоб його досягти, особлива увага приділяється деталям. Біля будинку в дусі прованс не буде звичного нам ґанку. Тут практично відсутній цоколь, тому виникає відчуття, що садова алея продовжиться і за вхідними дверима. Стіни в такому будинку неодмінно цегляної (можливо кам’яної) кладки. Фасад декорується штукатуркою, здебільшого світлих тонів. Надати будинку подібності із середньовічними спорудами допоможуть ділянки оголеної цегляної стіни. Такі необроблені острівці стануть декоративною стилістичною родзинкою.
цегляний будинок

Цегляний будинок у стилі прованс

Двоповерхові цегляні будинки провансу можуть мати балкони з балюстрадами. Вузькі вікна першого поверху мають бути приховані за жалюзі. На вірихних поверхах віконні отвори можуть мати великі габарити. Багатосхилий дах вистилається черепицею і декорується численними баштами з обов’язковими слуховими віконцями.
цегляний будинок

Фасад будинку в стилі прованс

Важливим елементом будинку провансу є дверне полотно. Воно має вселяти повагу своєю масивністю і говорити про неприступність житла. Допоможуть досягти подібного ефекту грубі ковані петлі, важка ручка і загратоване віконце.

До такого будинку допускається прилаштовувати гаражі, літню кухню, флігелі.

Варіант середньовічного замку

Будинки із цегли можуть стилізуватися під старовинні замки. Замкові проекти характеризуються масштабністю форм, масивністю та висотою стін, наявністю веж, різноманітних відкритих балконів, терас та еркерів, вигадливістю архітектури, планування та оздоблення фасаду. Для останньої можна використовувати:
1. Облицювальна цегла.
2. Камінь.
3. Штукатурка.

цегляний будинок

Цегляний будинок у середньовічному стилі

За всієї своєї незвичайності, будинки замкового типу не виглядають перевантаженими будівельними вишукуваннями. Вони вражають шляхетністю своєї простоти та вражаючою монументальністю.

Вікна арочні чи прямокутного типу, але з декором цікавої форми. Двері вибираються будь-якої конфігурації. Їхня фішка – декоративні доповнення. Проріз оформляють куванням або ліпниною. У полотно інтегрують вітражі, мозаїчні вставки. Над дверима кріплять козирок.
цегляний будинок

Декор фасаду будинку у середньовічному стилі

Фасади радують асиметрією, а дах – складністю конструкції, оскільки завжди збирається з кількох частин.

Кілька ідей цегляних будинків з гаражним приміщенням

«Ідей розташування внутрішніх гаражів у цегляних будинках може бути безліч, але будь-яка з них буде говорити про необхідність облаштування в цьому приміщенні якісної вентиляції, проведення теплоізоляційних робіт, якщо не передбачено іншого типу обігріву та забезпечення пожежної безпеки»

Гараж у заміському житлі – елемент зовсім не зайвий. Проекти домобудівництва можуть пропонувати його наявність у кількох видових варіантах. Він може бути:
1. Окремо стоїть.
2. Внутрішнім.
3. Прибудованим.

Гараж, що окремо стоїть, доречний, коли на ділянці достатньо місця для його зведення. Переваги подібних проектів цегляних будинків у тому, що мешканці будуть повністю позбавлені сторонніх шумів та неприємних запахів. Недоліки – необхідність проведення додаткових комунікацій. Та й ціна реалізації такого проекту буде суттєво вищою.
цегляний будинок

Гараж, що окремо стоїть

Внутрішній гараж є частиною будинку. Під нього відводиться перший або цокольний поверх, рідше підвали. Цегляні будинки такого проектування – знахідка для невеликих ділянок. Гараж, що знаходиться в будинку, може за сумісництвом бути використаний як підсобне приміщення. Тут можна знайти місце під організацію системи зберігання для господарського інвентарю.
цегляний будинок

Цегляний будинок із вбудованим гаражем

Перевагою вбудованого гаража є і той факт, що в нього можна потрапляти безпосередньо з дому, що особливо цінно в негоду та холод. Внутрішній гараж завжди теплий. Машина в ньому не переохолоджується, а отже, не буде потреби прогрівати її перед виїздом. У проектах будинків, де гаражне приміщення займає частину першого поверху, решту площі також віддають під комори, котельні та інші нежитлові потреби. Таким чином, створюють своєрідну буферну зону, що захищає житлову частину будинку від специфічних технічних запахів.

Ідей розташування внутрішніх гаражів у цегляних будинках може бути безліч, але будь-яка з них буде говорити про необхідність облаштування в цьому приміщенні якісної вентиляції, проведення теплоізоляційних робіт, якщо не передбачений інший тип обігріву та забезпечення пожежної безпеки.

Гараж-прибудова є компромісною ланкою одноповерхових проектів цегляних будинків заміського типу. Про економію в цьому випадку говорити складно. З одного бокунам доведеться заливати додатковий фундамент, з іншого – зводити менше стін. Безперечно зменшить витрати наявність загального даху та готові комунікації. До того ж, за збереження всіх переваг вбудованого гаража, не виникне питання про додаткове утеплення об’єкта.
цегляний будинок

Гараж прибудований до будинку

Будинки з мансардами

Мансарда фактично є завершальним поверхом будинку, незважаючи на те, що її стіни можуть бути елементами покрівлі. Проекти цегляних будинків з мансардами подобаються тим, хто готовий займатися багатоповерховим будівництвом. Використання піддахового простору, у разі, дає можливість відмовитися від вигонки повноцінного другого поверху. Це здешевлює завдання та дозволяє заощадити на міцності фундаментної закладки, оскільки значно знижує на нього вагове навантаження. Незначні втрати у площі з лишком компенсуються помітним зниженням собівартості квадратного метра.
цегляний будинок

Проект цегляного будинку з мансардою

Проекти з верандами

Відмінна ідея дещо розширити корисний простір цегляних будинків. Веранду можна зробити відкритою і насолоджуватися перебуванням на ній у літній час або засклити та використовувати як приміщення: для зберігання різних дрібниць, релаксу або як літню кухню. На ній можна поставити камін або мангал. Осередок будь-якого типу буде джерелом тепла.
цегляний будинок

Веранда у цегляному будинку

Сама веранда виконає ще одну важливу функцію – стане повітряним буфером, що дозволяє мінімізувати домашні втрати. Ще одна перевага веранди – це її універсальність. Веранда може бути передбачена спочатку, в первинному проекті або добудовуватися вже до готового будинку з цегли.

Висновок

З кожним роком все більше наших співвітчизників віддають перевагу життю в суєтному мегаполісі заміського спокою. Хтось бере вже готові будинки, комусь зручніше замовити їх будівництво у підрядника, найвідчайдушніші будують їх самостійно, але в будь-якому разі пріоритетом вибору, як показує статистика, залишаються проекти цегляних будинків, оскільки вони незрівнянні за якістю з жодними з них. сучасних швидкомонтованих варіантів будівель. Звичайно, право вибору завжди за вами, але якщо ви хочете мати справжнє родове гніздо, то краще за цегляні будинки пропозицій ви не знайдете!

Відео

5/5 - (7 голосів)

17 думок про “Цегляні будинки у сучасному стилі

  1. Avatar of Бигувэлт
    Бигувэлт :

    Цегляні будинки у сучасному стилі – не просто строения из кирпича, они являются воплощением философии современности. Кирпич – это символ прочности и надежности, а современный стиль – это выражение инноваций и передовых идей. В этих домах сочетается классическая технология строительства с современным дизайном, создавая гармоничное сочетание прошлого и настоящего. Цегляні будинки воплощают в себе идею устойчивости и вечности, напоминая нам о важности сохранения наших корней и одновременно стремлении к новым высотам. Они призывают нас задуматься о нашем месте в мире и о том, как мы можем вписаться в него, сохраняя свою индивидуальность и творческий потенциал. Цегляні будинки вдохновляют нас строить не только физические сооружения, но и наши собственные жизни, насыщая их смыслом и глубиной.

  2. Avatar of Deabuvf
    Deabuvf :

    “О, какие прекрасные цегляні будинки у сучасному стилі! Ну конечно, ведь только в них можно почувствовать себя настоящим экспертом архитектуры, ведь что может быть более инновационным, чем старые добрые кирпичные стены? А уж про эстетику и комфорт я вообще молчу – кто нуждается в современных материалах и технологиях, когда есть возможность жить в древности? Просто шедевр!”

  3. Avatar of Булат
    Булат :

    – Чому цегляні будинки у сучасному стилі такі популярні?
    – Тому що вони завжди “на кирпич” модні!

  4. Avatar of Keyudit
    Keyudit :

    “Цегла – вічний символ міцності, а сучасний стиль – вираз індивідуальності. Цегляний будинок у сучасному стилі – поєднання традицій і новаторства.”

  5. Avatar of Ламаопк
    Ламаопк :

    Цегла – вічна класика, а сучасний стиль – шлях до майбутнього.

  6. Avatar of Dakakes
    Dakakes :

    О, які чудові цегляні будинки у сучасному стилі! Це просто неймовірно, як ви змогли відшукати таку рідкісну комбінацію каменю і цегли. Я впевнений, що ви знаєте все про архітектуру і дизайн, адже тільки справжні експерти можуть оцінити таку вишуканість.

  7. Avatar of Sanavosmi
    Sanavosmi :

    “Цегляний будинок – злиття витонченості минулого та сучасності, де тепло спокою поєднується зі стильним дизайном.”

  8. Avatar of Nuoshodne
    Nuoshodne :

    Доброго дня! Хотів би висловити свою вдячність автору за чудову статтю про цегляні будинки у сучасному стилі.

  9. Avatar of Lasuosn
    Lasuosn :

    “Будинок – це відображення душі власника”

  10. Avatar of Niamanfla
    Niamanfla :

    Автору статті: “Цегляні будинки у сучасному стилі” – відмінна робота, детально описано переваги та особливості цього типу будівництва, дякую за цінну інформацію!

  11. Avatar of Zasean
    Zasean :

    О, так, цегляні будинки у сучасному стилі, це, безумовно, найновітніший тренд, який ніяк не змінюється вже століттями! Хто б міг подумати, що така проста і старомодна матеріал буде таким популярним у нашому високотехнологічному світі? Це точно відображає наше мислення – знати все краще за всіх!

  12. Avatar of Таваовь
    Таваовь :

    Автору статті: Дякую за цікаву статтю про цегляні будинки у сучасному стилі!

  13. Avatar of Roisasel
    Roisasel :

    “Кожен будує свій дім за своїм смаком.”

  14. Avatar of Lamekon
    Lamekon :

    О, такі цегляні будинки у сучасному стилі – це ж просто шедевр архітектури! Хто б міг подумати, що цеглу використовують вже кілька століть? Ну, може крім тих, хто жив у середньовіччі, звичайно. Але якщо ти вважаєш себе експертом у всьому, то, звичайно, твоя думка єдина правильна!

  15. Avatar of Лаежваорс
    Лаежваорс :

    О, як чудово, що в нашому сучасному світі з’явилися цегляні будинки! Всі ці новітні технології та матеріали – просто зайва розкіш. Хто ж захоче жити в сучасному будинку зі всіма цими скляними панелями та металевими конструкціями, коли можна насолоджуватися класичними цегляними стінами, які здаються незручними та відсталими. Але, звичайно ж, я забув, що як завжди знаю краще за всіх.

  16. Avatar of Каар
    Каар :

    Цегляні будинки у сучасному стилі – злиття традиції та інновацій у камені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *