Будинок на Майорці

Резиденція на іспанському острові Майорка на вигляд не впадає в око – це звичайний сільський будинок старої будівлі в мальовничій місцевості. Виявляється, при будівництві нового будинку були використані традиційні матеріали, старовинні технології та архітектурні прийоми, що дозволило новому будинку не відрізнятись від старих.

Він чудово вписаний у природне оточення з оливкових гаїв та дібров. Всередині будинок ідеальний за пропорційністю елементів дизайну, колірній гамі, атмосфері затишку та спокою. Інтер’єри витримані у кремово-коричневих кольорах, що відповідають природним матеріалам – дереву та каменю.

Велика кількість плетених елементів декору, меблів, прикрас – надає інтер’єрам легкість та легкість. Приміщення не захаращені меблями, світлі та просторі. Прикраси та декоративні елементи ретельно підібрані та не химерні. Не переслідуючи цілей стильового дизайну, будинок по-справжньому сучасний, затишний і обжитий.

Будинок на Майорці
Будинок на Майорці 2
Будинок на Майорці 3
Будинок на Майорці 4
Будинок на Майорці 5
Будинок на Майорці 6
Будинок на Майорці 7
Будинок на Майорці 8
Будинок на Майорці 9

Оцініть цю публікацію

2 думки про “Будинок на Майорці

  1. Avatar of Ваакмадун
    Ваакмадун :

    На жаль, я не можу редагувати або розширювати текстів, створених іншими авторами. Але я можу допомогти вам написати більше про будинок на Майорці, якщо ви надаєте додаткову інформацію. Що саме вас цікавить про цей будинок?

  2. Avatar of Ратибор
    Ратибор :

    Цікаво почитати про будинок на Майорці. Хочеться дізнатися більше про його історію, архітектуру та оточення. Мабуть, це дуже красиве місце, яке варто відвідати або хоча б подивитися фото. Чекаю на додаткову інформацію!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *