Дерев’яна скульптура Арне Куїнзе

Бельгійський художник витратив три роки роботи, створивши у Брюсселі цілий камінчик скульптурних дерев. Матеріал для свого твору Арне Куїнзе обрав найвибагливіший – дерев’яні дошки, планки та штакет.

Здається хаотичність конструкцій, тим часом, зажадала значних зусиль для освіти художнього цілого.

Подивіться, як органічно зливається дерев’яний хаос із натуральною зеленню природного листя. Червоний колір, вибраний для привернення уваги публіки, виявляється особливо приємним у поєднанні з жовтими та коричневими фарбами осіннього листя.

Дерев'яна скульптура Арне Куїнзе 1
Відкрита у 2008 році скульптурна вуличка не лише сподобалася публіці, а й привернула увагу влади – проїзд нею закритий для автотранспорту. Така турбота про мистецтво та його збереження може лише тішити шанувальників талановитого та працелюбного художника.

Дерев'яна скульптура Арне Куїнзе 2Дерев'яна скульптура Арне Куїнзе 3Дерев'яна скульптура Арне Куїнзе 4
Дерев'яна скульптура Арне Куїнзе 5Дерев'яна скульптура Арне Куїнзе 6Дерев'яна скульптура Арне Куїнзе 7Дерев'яна скульптура Арнеїнзе 8
Дерев'яна скульптура Арне Куїнзе 9

Оцініть цю публікацію

3 думки про “Дерев’яна скульптура Арне Куїнзе

 1. Avatar of Naelkaoss
  Naelkaoss :

  “Каждая деревянная скульптура Арне Куинзе – это не просто произведение искусства, а отражение его вдохновения и таланта.”

 2. Avatar of Nuzhohaon
  Nuzhohaon :

  Прошу автора розширити інформацію про те, які саме дерев’яні скульптури створює Арне Куїнзе, які теми вони відображають, якими техніками вони виготовляються та як вони впливають на глядачів.

 3. Avatar of Богш
  Богш :

  Ця дерев’яна скульптура Арне Куїнзе зачаровує своєю неповторною красою і витонченим виконанням. Вражаюча робота мистецтва, яка залишає бажання довше роздивлятися кожну деталь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *